| crissandrrea123 a întrebat:

Buna! De cateva zile ma dor sanii la atingere si s-au cam umflat. Vreau sa va intreb daca asta poate fi un semn de sarcina. Acum 15 zile m-am,, jucat" cu iubitul meu. Ne-am masturbat unul pe altul si avea lichid preejaculator pe penis.Tin sa mentionez ca nu isi daduse drumul in ultimele 24 h deci nu avea sperma pe uretra. El si-a atins putin penisul dar nu stiu sigur daca si lichidul de pe el si apoi mi l-a bagat in vagin dar nu imediat dupa adica a mai atins si pantalonii si chilotii inainte sa ajunga in vagin. In ziua aceea s-a udat putin de la acel lichid pe pantaloni (avea chiloti si pantaloni pe el) iar eu m-am pus peste el eu la randul meu aveam doar pantaloni de trening. Eram foarte uda (de la mine) si m-am frecat de el. Intrebarea mea este următoarea care sunt sansele ca durerile mele de sani sa fie din cauza sarcinii si care sunt sansele sa se fi produs atunci o sarcina. Eram in ziua 1/5 a perioadei fertile. Ciclul inca nu a întârziat dar sunt ingrijorata. Va rog dau funda

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu esti insarcinata sunt dereglari hormonale, mergi la ginecolog sa te consulte, ce varsta ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ce varsta ai? Mergi la control ginecologic

| Violleta2022 a răspuns:

Durerile de sani sunt strict legate de modificarile hormonale din corpul tau, care apar la orce femeie, in anumite perioade ale lunii, uneori mai dureroase, alteori mai putin dureroase.

| dullcat a răspuns:

Observ ca tot postezi intrebarea aceasta si nu vrei sa intelegi.Esti ingrijorata degeaba, nu exista nicio sarcina prin haine.Asteapta pur si simplu sa iti vina menstruatia.

| crissandrrea123 explică (pentru dullcat):

Nu am postat o decat azi. Si am scris si chestia cu degetul. Wtf ma confunzi

| dullcat a răspuns (pentru crissandrrea123):

Ok.Ramane pentru voi sa aflati.Decat sa va distrati in moduri iresponsabile, mai bine puneti mana si vizionati acest playlist :

https://www.youtube.com/playlist?list=PLejwvuY0eTV2xSIxk5pPfskU9oXoN5BDh

| VoidEternal a răspuns:

Nu e cazul sa te ingrijorezi. Sansele de sarcina sunt infinitezimale.

| Xox0 a răspuns:

1.Iti cresc sanii.
2. E normal sa te doara daca te exciti tare si te masturbezi.

| crissandrrea123 explică:

Si care sunt sansele ca posibilii spermatozoizi din lichid sa treaca prin pantalonii nostri?