| mihai199431 a întrebat:

Buna seara TPU : am si eu o problema. sunt sau cel putin am fost cu o fata timp de 1an si 8 luni. Totul a fost perfect fara cearta fara nimic. in ultimele 3 luni ne cam certam dar ne trecea repede. de curand ma refer de vreo 1 saptamana nu prea m-a mai cautat. prin cautat ma refer ca ea dadea sms de buna dimineata ea imi dadea mesaj de noapte buna imi dadea sms in timpu zilei etc. dar de 2 saptamani nu am mai primit nimic. cand o sun vorbim 5 minute dupa spune ca ba nu poate vorbi ba e ocupata. am fost primul ei prieten si prin asta spun primul la toate. eu unul cred ca gen s-a cam saturat de relatie. ar trebui sa pun punct?

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Din doua una:
1. este foarte ocupata;
2. are alte perspective la orizont.

| neutrino a răspuns:

Ea deja a pus punct, tu nu poti decat sa accepti realitatea.

| NameHarris a răspuns:

Sa cam saturat de tinewinking

| EaEmma a răspuns:

Buna! Vorbeste cu ea si lamuriti situatia, luati o decizie impreuna.Bafta!

| Sfatosul2012 a răspuns:

Trebuie sa ti cauti pe altcineva, ca ea care si a gasit cred pe altul.

| NoRegretsxx a răspuns:

De ce sa pui punct fara sa stii ce se intampla? Intalneste-te cu ea si stati de vorba.
Nu lasa lucrurile asa.

| mihai199431 explică (pentru NoRegretsxx):

Am stat de vorba cu ea serios despre asta. si acu si in trecut si tot degeaba:::

| NoRegretsxx a răspuns (pentru mihai199431):

Aaa ..imi pare rau. Probabil ca fatuca s-a plictisit si cauta altceva.

| Psihedelic777 a răspuns:

Pai...cel mai bine ar fi sa vorbiti.Intalneste-te odata cu ea si spune-i sincer ceea ce crezi si ceea ce simti. Vorbeste-i sincer si din inima. Spune-i ce ai scris aici. Spune-i ca nu mai e la fel si ca trebuie sa stii ce este intre voi. Vorbeste-i si luati impreuna o decizie.Cea mai buna cale este comunicarea si stai linistit ca o sa fie bine.Multa baftahappy

| alexandrafocus a răspuns:

In nici un caz nu, pana nu vorbesti cu ea, poate aveaa niste probleme de familie sau mai stiu eu ce.

| mihai199431 explică:

Am stat de vorba cu ea si la fel faza naspa e ca acu o tipa din clasa la ea imi cam face avansuri gen ma invita in oras m-a invitat sambata viitoare intr-un club. ma tot intreaba de 3-4 zile daca mai sunt cu fata aceea etc