| Silviu1993 a întrebat:

Buna seara TPU.Am un prieten de 17 ani si mi-a zis ca el se masturbeaza de 2-3 ori pe saptamana, dar cand ejaculeaza iese un lichid transparent, oare ce s-o fi intamplat, va rog sa ma ajutati ca sa il pot ajuta sa nu mai fie ingrijorat.

Răspuns Câştigător
| ionela22 a răspuns:

E ceva normal nu trebuie sa se ingrijoreze sperma difera de la om la om la fel si cantitatea,depinde de actul sexual,durata, cum sa simtit, nu trebuie sa fie ingrijorat

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

laughing pai e sperma, la unii e mai groasa, la altii mai lichida la unii mai transparenta la altii mai albicioasa dar de fel e transparentatongue. oameni buni mai documentati-va inainte de a va apuca de lucruri de genultongue

| Silviu1993 explică:

Pai eu doar am pus intrebare, si de documentat asta am facut cand am intrebat.tonguetongue va multumesc de ajutor sunteti de treaba.big grin:*