| darkdragons a întrebat:

Buna TPU... e bine sa te masturbezi? un prieten cand o face ii iese un lichid transparent ce e ala?(el are 12 ani)

Răspuns Câştigător
| Raressh69 a răspuns:

Da ma e bine la varsta voastralaughing.e sperma

63 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

E ceva de mancat!
spune-i sa iti dea sa gusti!

| Bogdan1o a răspuns:

E bine, 2-3 la saptamana, e perfect, acellichid se numeste sperma, si tu vei avea pe la 12-13 ani...bafta

| Gabriella24 a răspuns:

rolling on the floor)) morrr Doamneee ce copiiiiii imbeciliiii la 12 ani?! laughing)) eu la 12 ani ma jucam cu papusile rolling on the floor)

| FlorinDiablo a răspuns (pentru Gabriella24):

Ehe nu mai sunt timpurile alea, inainte la 12 ani nu stiai ce e aia radiografie si astea acum se ard in grup la 12 ani rolling on the floor

| Gabriella24 a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Al dracul de copii daca ar fi ai mei laughing) le'as face ora de bataie in fiecare zi dimineata si seara laughing)) iar duminica si Dumnezeu s-a odihnit laughing) numa ca ii bat sambata dublu sa fie cat si pentru. duminica rolling on the floor)

| FlorinDiablo a răspuns (pentru Gabriella24):

De 3 ori pe zi dupa fiecare masa laughing

| Gabriella24 a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Da numa ca seara nu le'as da de mancare ar adormii numa cu bataie laughing))

| SSSkkkk a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Taci ma manelistule

| NatureSelf a răspuns (pentru Gabriella24):

Poate te jucai cu papusi pornohappy chiar asa prost ne crezi? tu stiai mai multe la 12 ani, ca noi toti la 18laughing

| Gabriella24 a răspuns (pentru NatureSelf):

Da stiam multe la 12 ani laughing)) dar nu ma gandeam la ce se gandesc copii din ziua de azi... deci e o diferenta intre stiam si faceamwinking

| FlorinDiablo a răspuns (pentru SSSkkkk):

Am crezut ca a comentat cineva mai destept la raspunsurile mele, dar vad ca prostia la tine e ereditara si te bagi singur in seama. Obliga-ma sa tac! Si pana atunci abtine-te sa tragi concluzii pripite, ma cunosti personal sa vorbesti despre mine ca ascult manele?! Vezi de treaba ta si dai in cap in continuare!winking

| Mircik a răspuns (pentru Gabriella24):

Lasa ca daca ceva duminica ii bat eu, sa nu incalce regimul laughinglaughing

| NatureSelf a răspuns (pentru Gabriella24):

Marog.

| Justmed a răspuns (pentru Gabriella24):

Esti fata.ce doamne iarta-ma sa faci tu? laughing)

| SSSkkkk a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Nu te cunosc ba chiorule da ai pus o manea acolo la ce asculti dar acum ai schimbat-o dar totusi poti sa fi manelistwinking

| Gabriella24 a răspuns (pentru Mircik):

Mersiiii laughing))! deci practic i'as bate toata saptamana in afara de duminica ca at. o faci tu laughing)

| Gabriella24 a răspuns (pentru Justmed):

Pai sexx laughing)) adica ce fac copii din ziua de azi la 12 ani laughing) eu pe atunci nu ma gandeam la asa ceva inca ma gandeam sa ma casatoresc virgina laughing) da' m-am razgandit laughing) numa ca nu m-am razgandit la 12 aniiii! happy

| Justmed a răspuns (pentru Gabriella24):

Interesant laughing... el nu vorbea tocmai de sex... dar nu se stie ce misogin si pervers se ascunde in fata calculatorului laughing

| FlorinDiablo a răspuns (pentru SSSkkkk):

Probabil Chior e tacto si ai o fobie la acest handicap, e dreptul meu ascult ce vreau, fac ce vreau e o tara libera si abtine-te de la aceste remarci ca ramai si fara cont, daca citeai regulamentul ai fi vazut ca jignirile de ori ce fel sunt condamnate.Si invata sa fii coerent si concis si abia dupa aia poti comenta la raspunsurile pe care eu le postez.

| Gabriella24 a răspuns (pentru Justmed):

Itiii dai seamaaa rolling on the floor

| suntanonim a răspuns (pentru Gabriella24):

Dc la 14 ai inceput si u? app esti fata...laughing)))))

| Gabriella24 a răspuns (pentru suntanonim):

Nuuuuuuuu rolling on the floor)

| Criiistinutsa a răspuns:

Acel prieten esti tu, nutongue?

| paul98112 a răspuns (pentru Criiistinutsa):

Corect,este logic(in sfarsit un raspuns destept)

| nesuferit a răspuns:

Daca nu iese si fum, faci degeaba big grin

| Mircik a răspuns:

Daca erai mia mare ca el, erai sa fii constient ce e aia, da voi la virsta asta va masturbati big grinbig grinbig grin apropo si ce o faci cu prietenul tau? big grinbig grinbig grin

| Denysa2012 a răspuns (pentru Mircik):

Poate fac un sex etoticlaughing(daca stiu si ei ce inseamna)laughing

| Mircik a răspuns (pentru Denysa2012):

Nu cred! desi poate stiu trebuie sa fi vazut pe siteuri homolaughing ca alt fel nu le poti spune, copii fara minte

| Denysa2012 a răspuns (pentru Mircik):

rolling on the floorsau poate au auzit si ei de filme xxx cand mami si tati nu-s acasarolling on the floor

| Mircik a răspuns (pentru Denysa2012):

Posibil, da iti dai seama ce o sa faca peste vreo 3-4 anilaughinglaughing

| Denysa2012 a răspuns (pentru Mircik):

rolling on the floor da laughingdaca acum fac astalaughing

| Mircik a răspuns (pentru Denysa2012):

laughinglaughing nu imi imaginez ce o sa faca peste vreo 3-4 anilaughing cu prietenul ala a'l luibig grinbig grin

| Mircik a răspuns (pentru Denysa2012):

Peste vreo 3-4 ani vor adopta copii deja, vor intemea familiilaughinglaughingsau se vor arunca de la vreun etaj, cum o fac multi dealde ei

| Denysa2012 a răspuns (pentru Mircik):

laughingpoate...poate ii veivedea in viitorul apropiat si casatoritilaughing

| Mircik a răspuns (pentru Denysa2012):

Asta ar fi fazalaughing ore ce nasi o sa ea?laughing

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Eu cand belesc belengheru, cand dau la ciocardie mi se umfla ******* si mi se incalzeste rau cardanu, e normal?

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Si cand ajung la extaz mă ia cu amețeala si simt ca nu mai am nici o putere, asa e si la voi?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu e bine ma.Nu dintr-o chestie pe care o simti fizic ci dintr-o alta chestie...
Asta se numeste "placerea corpului" si nu este bine in sensul religios.

| adrianrob a răspuns:

Daca i-o freci tu o sa iasa de culoarea curcubeului. Incearca...

| Sh0ck a răspuns:

Doamne... dar voi chiar nu aveti ce face... dc sa faci laba daca nu sti ce consecinte are laughing).
WoW dar cate comentarii s-au strans...

| кเ๔๔๓เץt a răspuns:

Spune-i ca o sa ajunga sa ai iasa praf in loc de sperma daca o mai da multlaughing)

| ancutzyka a răspuns:

laughing thoamne cata minte mai au copii astia si eu cred ca prietenul tau esti tu auzi mai lasa masturbarile si pune mana pe o carte cum a zis si ppts cand o sa auziti la biologie ascultati si nu radeti laughing

| Tau_SuperErou_1995 a răspuns:

De unde mortii ma-tii stii ca e legat de dragoste si sex ba, daca nici nu stii de sperma? **** cu ochi, vrei sa fac putina panarama asa-i?

| scarharo a răspuns:

Mai, parerile sunt impartite. Eu zic ca la un momentdat e bine, deoarece se acumuleaza ssperma si te dor testiculele, dar e bine sa faci asta cat mai rar, din mai multe motive.
1. E ca fumatul, creaza dependenta.
2. Din punct de vedere crestin, e un pacat destul de mare.Chiar foarte mare.
3. Cand o sa ai o sotie, daca oo sa descopere ca faci asta, o sa se supere. Am auzit ca vreo doua femei au divortat din chestia astsa.
4. Chiar daca nu divorteaza, intr-un fel o raneste.
5. O sa ajungi sa te gandesti numai la asta, o sa ai fantezii si alte chestii. Rele.

In concluzie: ABTINE-TE CAT POTI!

| digitall a răspuns:

Zi sa incerce cu ceva mai mare poate se oprese la un momen dat si daca nici asa nu mere zi sa se duca la veterinar laughing

| HerraAbst a răspuns:

Vai doamne... este cel mai bun lucru pe care-l puteti face la varsta asta! Macar sa simtiti ceva, nu doar sa va bucurati ca va iese un "lichid transparent" pe acel mic instrument laughing)

| alex05052000 a răspuns:

Ai ese un lichi trasperent atunci eu am 13 si eu la varsta de 12 ani dupa ce ma masturbat mea dat si mie lichidul el are o substanta numita sperma si eu amsperma dar acum am 13 ani si imi vine de culoare alba deci daca as avea au contact sexual cu o fata de maxim 11 ani ar ramane insarcinata finca la varsta de 8 adi voua fetele va dau niste chesti numite ovule dar el daca ar avea un contect sexual nu ar putea sa lase ansarcinata finca spermatoizi nu sunt dezvoltati dar la mine sunt dezvoltati finca mie mi ese un lichid de culoare alba dar el nu poate cai iese de culoare tresparenta cred ca team ajutet sper

| Mircik a răspuns (pentru alex05052000):

L-ai ajutat? asta s'o crezi tu...din tot raspunsul tau am inteles doar ca tu ai un lichid alb big grinbig grinbig grinbig grin da el transparent, a da si nu stiu ce de fete ai mai spus, copilasi asteptati pina la 14 ani cind veti incepe sa studiati la biologibig grinbig grinbig grin da cind va spune profa de organele sexuale VOI SA NU RIDETI SUB BANCA, da sa ascultati cu atentie, si sa va dati seama cite persoane sau ris de voi big grinbig grinbig grin

| Heather2001 a răspuns (pentru alex05052000):

Vai ce analfabet ai putut scrie! ma dor ochii cand citescsad

| busuioc23 a răspuns:

Da e ceva normal. autocunoastere

| TeoLoveStyx a răspuns:

E sperma prostulelaughing

| crisfireyes80 a răspuns:

Dar tu ce varsta ai?

| darkdragons explică (pentru crisfireyes80):

si sunt baiat si cred ca o sa inkerk si eu daca e bine...

| Mircik a răspuns (pentru darkdragons):

De parca inca nu ai incercatlaughing

| iiiAloneKid a răspuns:

Sperma se numeste rolling on the floor)))

| lonelyangel13 a răspuns:

Nu lua in seama raspunsurile de mai sus.Vei invata la scoala.Toate la timpul lor, ar fi foarte bine daca ai o relatie apropiata cu parintii tai, sa discuti cu ei despre toate intrebarile la care nu ai raspunsuri.ei te vor ajuta, iti vor explica, si te vor indruma cel mai bine.

| denymary a răspuns:

Hei PpTs sa stii ca anatomia se face intra 7-a
pe la 13 ani

| Mircik a răspuns (pentru denymary):

Nu conteaza, e pe aproape...tot sub banca o sa steA