| MarianyyCristianoo199468 a întrebat:

Sall tpu.Am 13 ani si cand ma masturbez imi iese un lichid transparent di penis am penisul de 8-10 cm dar nu imi iesi sperma ce dracu fac?

17 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

O sa devi obsedatlaughing

| Adry05 a răspuns:

Ce om. Lăsa-ţi frate masturbarea! vă face doar rău!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

A ti innebunit fratilor cu masturbarea asta la vîrste fragede, păi pe la 20 de ani cînd vei avea o gagică ce faci?

| GOtiCKAsasin a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

MIe mila de tine pai cine are prima gagica la 20 bai frate cam toti incep viata sexuala la 15 14 deci o sa mori singur daca crezi asta!

| unarab40 a răspuns:

Nu faci nimic decat sa astepti pana te maturizezi mai mult

| Azµre a răspuns:

Renunță la masturbat, vei ajunge un disperat!

| grab a răspuns:

E normal. In curand o sa isi "dea drumu".
E ca atunci cand forezi un putz nou. Primele tone de apa ies su nisip si namol, apoi apa e buna.

| SiLaS a răspuns:

Nu te mai amsturba frate laughing Fa ti o prietena ok? Da nu pe Emanuela ca e nasoala aia sa stii

| prizeFTW a răspuns:

Degeaba-i ziceti sa lase masturbarea ca n-o s-o faca... Oricum toata lumea s-a masturbat macar odata in viata deci... Si da e sperma dar esti prea mic si dureaza pana te dezvolti complet.Asteapta ca o sa ai si tu "sperma". :-J

| g4mma a răspuns:

N-are loc sa iasa, fa-ti gaura mai mare.

| GOtiCKAsasin a răspuns:

Eu ti-am dat un sfat si chiar nu am chef de cearta deci daca vrei intelegi daca nu, e strict problema ta!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru GOtiCKAsasin):

Ok, multumesc mult, si scuze.

| GOtiCKAsasin a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cu placerehappy

| Constantin112 a răspuns:

Nu te mai masturba, nu iti face bine.

| CEl8oo a răspuns:

Cind vezi ca iti iese ..tringe-o tare si sai putin in sus si vei vedea cum iese si sperma!big grinbig grinbig grin

| Kisssssss a răspuns:

Pune dracu mana si invata lasa masturbatu ai 13 ani straight face esti obsedat nu te mai lua dupa toti tampiti care zic ca fac asta oh go on