| pactcudiavolita a întrebat:

Buna seara TPU! As avea o curiozitate, dupa cat timp de la punerea implanturilor mamare este permisa intretinerea relatiilor sexuale?

4 răspunsuri:
| Aurelian0709 a răspuns:

Nu vad nici o treaba implanturile mamare cu relațiile sexuale.
Dupa părerea mea se poate întreține raporturi sexuale, fără a atinge implanturile.

| condru a răspuns:

Taici depinde de perioada de refacere de dupa operatie...aici doctorul iti spune

| vasic a răspuns:

Acuma le vrei si tu pe toate. nu se poate asta e. Banuiesc ca ti-ai pus sa poti juca in filme pentru adulti sau macar sa pozezi.

| stanel87unicat a răspuns:

Nu cred ca sunt legate, mai bine te documentezi http://www.drflorinjuravle.ro/......onice.html
despre implanturi mamare