| anonim_4396 a întrebat:

Daca am venele de pe sani mai vizibile (mai albăstri ca de obicei) poate insemna ca sunt insarcinata? Daca nu, atunci de ce s-ar produce acest lucru? Dupa 3 zile de la intretinerea relatiilor sexuale se pot observa schimbari care imi indica prezenta unei sarcini?
P.S.: Nu imi doresc o sarcina.
Ofer funda!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Singurul/unicul indiciu care apare in cazul in care in uterul femeii s-a instalat/fixat o sarcina este lipsa MENSTRUATIEI, adica neinceperea sangerarii la data calculata/preconizata. In primele 2 luni NU se produc, NU apar nici un fel de schimbari vizibile sau de modificare a organelor, feminine cum ar fi sanii, sau a aspectului "pasaricii". Multa sanatate!

| ClaudiuTicu a răspuns:

Nu ramai insarcinata. Nu m-ai iubit pe mine, l-ai iubit pe el. Imi pare rau...