| ramona90 a întrebat:

Buna seara TPU ce faceti? ati inghetat de frig :d... app ce cadou o sa faceti cadou persoanei iubite de ziua indragostitilor?!:p pop

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

Da, am cam inghetat, mersi de intrebare happy. Te poti inspira la standurile astea din mall care s-au organizat, au niste preturi foarte bune si sunt tot feluri de lucruri frumoase si facute manual. Saaau, te poti gandi ce-i place iubitei tale cel mai mult, ce hobbyuri are sau ce fel de lucruri ii plac ei, gen daca ii place muzia, i-ai u lantisor cu o chitara, sau daca ii place parfumu, ia niste lumanari parumate. ALta recomandare ar fi sa fie ceva simbolic, care sa-i aminteasca ei mereu de tine! O rama foto cu o voi doi in poza, sau o pernuta sub forma de inimioara care sa zic te iubesc Alina ( sau cum o chema happy ). Mult succes!

3 răspunsuri:
| StorrY a răspuns:

Pai ce cadou? cred ca o sa dau comanda de o inima mare pe care for fi initialele noastre...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inghetat, sunt de multwinking
Il fac pe dracu`ghem rolling on the floor

| IdeiCadouri a răspuns:

Idei de Cadouri Online te ajuta sa alegi Cadoul Ideal pentru Persoana Iubita http://ideidecadourionline.blogspot.com