| anonim_4396 a întrebat:

De " ziua indragostitilor love struck " e normal ca si fata sa ofere un cadou, sau doar baiatul?
Intrebare ptntru baieti : Voi ce oferiti [ sau vreti sa oferiti] persoanei iubite?love struck
intrebare pentru fete : Voi ce ati vrea sa primiti de acea zii magica? love struck
Funda+vot love struck

1 răspuns:
| LadyAdda a răspuns:

Nu este neaparat obligatoriu sa se faca cadouri depinde de la cuplu la cuplu.eu cu iubitul meu mergem in oras si mancam ceva poate si un film.nu mai avem nevoie de cadouri sa ne aratam dragostea unul fata de altul tinand cont ca suntem de 4 ani impreuna si toate cadourile posibile le-am facut pana acum. daca doresti si ai posibilitati poti sa iei si tu ceva cadou si daca nu vrei sa te simti prost.