| ValentinPandur123 a întrebat:

Buna seara TPU. Ce parere aveti despre suptul de degete de la picioare/linsul talpilor? Este unul dintre primele mele instincte >:

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fetiș. Să o speli pe picioare înainte.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca e vorba de ale tale, ai ramas inca in stadiul de bebeluș.

| ValentinPandur123 explică (pentru darrio2007):

Esti hilar viata mea

| darrio2007 a răspuns (pentru ValentinPandur123):

Hilar sunt dar daca sunt viata ta, te astept, nu m-am spalat inca pe picioare.

| aditimus a răspuns:

Si primul meu instinct este asta :
Bleax

| Mayhem666 a răspuns:

Nu poti sa crezi ca față scarbita am facut cand am citit asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o părere.
Fiecare avem fantezii, încearcă sa faci în asa fel sa nu mai cauți validare pe un site de necunoscuti și sa pui în practica.

Răspuns utilizator avertizat
| Fabianaa a răspuns:

Aleg sa spun pas.

| anaXana a răspuns:

E un lucru deja comun, dar multi nu recunosc. N-ai idee de cati cu fetish-ul asta am dat