| anonim_4396 a întrebat:

Buna Seara TPU :

Deci nu stiu ce am adica de la un timp penisul meu sta aproape mereu "sculat" si cand ma masturbez rarele ori imi apare un miros urat pe pantaloni si lenjerie!
Dar ce e mai important dc imi sta penisu aproape toata ziua "sculat"?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te gandesti numai la sex.Adica la savarina.

| epurasu a răspuns:

Sta,,sculat'' ca esti sanatos! Trebuie pastrata igiena, indeparteaza acel segum care apare si totul va fi ok.

| David000000 a răspuns (pentru epurasu):

Pai imi fac dus pe fiecare zii

| David000000 a răspuns (pentru epurasu):

Si imediat cand apare acel miros imi schimb hainele +lenjeria si mi pun altele curate!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru epurasu):

Invata denumirea corecta a lucrului, obiectului sau produsului despre care doresti sa dai informatii, sau poate chiar "lectii" si doar apoi sa incepi sa dai raspunsuri.Acel misterios SEGUM laughing banuiesc este de fapt SMEGMA asa ca alta data inainte de a scrie o prostie verifica-te, informeaza-te, intr-un cuvant INVATA! conform DEX-ului SMÉGMĂ s. f. secreție albicioasă, păstoasă a glandelor prepuțului și ale clitorisului. (< fr. smegma)

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Mare filozof te dai! dar in realitate esti un copy p.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

In orice caz incomparabil mai inteligent si mai educat decat tine. Reciteste-ti raspunsurile tale, compara-le cu ale mele (daca poti si ai ce comparahee hee )si te vei convinge de adevarata ta valoare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Epurasule! te-ai ascuns ca k*k* in iarba prin ignorul tau? Ei afla ca Eu am curajul sa-mi exprim opinia, indiferent de pareara unora sau altora.Da exact asta am si scris in raspunsul meu :" Legea este lege si nu se discuta.PUNCT.Sunt convins ca se va aplica legea existenta deci tot LEGEA ii va baga la inchisoare." Se pare ca tu ori nu stii sa citesti, ori intervii doar ca sa te afli in treaba, sa fii bagat ti tu cumva in seama, ori suferi de ceva mult mai grav, de OXIURAZA.

| David000000 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ok Corbul asa este este o substanta albicioasa dar eu credeam ca ii se spune "sperma" sau asa ceva dar am vazut ca ea nu este la fel ca sperma imi poti da mai multe detallii!? adica credeam ca imi vine sperma nu ce zici tu acolo tongue straight face

| corbulalbrosu a răspuns (pentru David000000):

Citestea cest material si vei intelege ce este smegma, sau branza p**** popular.http://sanatate.bzi.ro/ce-este-smegma-lichidul-secretat-de-barbati-51395

| doctorandus a răspuns:

Poate ai o boala cu transmitere sexuala.

| Emilian65 a răspuns:

Mergi de urgenta la un medic si explica-i ce problema ai.El este cel care te va sfatui ce sa faci.