| LordCristobal a întrebat:

Stiu ca suna ciudat dar am reusit ceva inedit in aceasta luna.Intr-o seara inanite de culcare stateam in pat si ma gandeam la scene fierbinti cu tot felul de femei.In timp ce aveam aceste fantezii sexuale penisul mi s-a sculat si dupa un sfert de ora am avut parte de o ejaculare frumoasa de a trebuit sa ma duc la baie sa ma spal.Si asta fara sa ma masturbez sau sa imi frec penisul cu mana adica am reusit o ejaculare cu puterea mintii doar gandindu-ma la scene amoroase.
Vi s-a intamplat si voua treaba asta baieti?
Dar fara sa fie vorba de masuturbare sau polutii nocturne.
Ce explicatie aveti pentru ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

O performanță pe măsura lui David Copperfield.

| LordCristobal explică (pentru VoidEternal):

Te referi la iluzionist sau la personajul literar creat de Charles Dickens?

| VoidEternal a răspuns (pentru LordCristobal):

Tu ce zici?

| LordCristobal explică (pentru VoidEternal):

Nu stiu, de asta te-am si intrebat.

| VoidEternal a răspuns (pentru LordCristobal):

Pai nu avea David Copperfield iluzionistul, numere in care il infasurau cu lanturi si il aruncau in apa? Si scapa fara sa-si foloseasca mainile. De aici analogia.

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Fratioare, nu-i de bine. Se numeste ejaculate precoce. Atunci cand vei fi cu o femeie, vei ejacula chiar si inainte de a te atinge. Vezi Jim, in "American Pie".

| LordCristobal explică (pentru wildthing):

Valeu,sper sa nu fie si cazul meu.
Stiu faza cu Jim.laughing)))

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Inanite de culcare. Erai pe jumătate adormit In timpul somnului cu vise erotice se întâmplă ejaculări nocturne ( li se spune - am făcut o hartă în pat). Asta ar fi explicația.

| ALM2000RO a răspuns:

Nu mi s-a întâmplat așa ceva niciodată, sincer mi se pare incredibil ce zici. Nu am nicio explicație pentru ce s-a întâmplat, ca să fiu sincer. Dar dacă se mai repetă odată treaba, ești tare de tot!

| LordCristobal explică (pentru ALM2000RO):

Ba,hai ca s-a mai repetat acum un sfert de ora.

| MIRCEA9989 a răspuns:

Ai scurgeri la chiuloasă