| awwqerwefsadfsa a întrebat:

Buna seara TPU happy deci problema mea e una destul de grava la care ma pot ajuta compatriotii mei masculi
eu si prietena mea am incercat cu 2 ocazii sa facem pentru prima data sex
problema e la mine : prima data nici nu am reusit sa ajng in punctul in care prezervativul este pus, a doua oara am reusit sa il pun dar mi-a,, murit" in momentul in care trebuia sa... orice sugestie e bine venita, multumesc!

8 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Stai asa ca poate iti sugerz eu ceva.Dormi in pat cu iubita ta si spune-i ca ea sa stea mai tirziu sa se uite stiu si eu la ce si tu dupa ce adormi sau ma rog ii spui inainte cind dormi ea sa se apuce de treaba si tu o sa te trezesti deja in mijlocul luicrarii.Fii sigur ca ti se scoala ce ai si fara sa fii constient daca fata se joaca cu el.Asa ca nu o sa ai emotii ca nu vei stii ce se intimpla.Altceva nu vad ce poti face.Mai poti sa bei ceva sa te ametesti ca atunci emotiile nu mai sint asa de puternice.Sa te ametesti nu sa te imbeti praf ca dupa chiar nu mai are ce ti se scula.Medicamente sa treci peste nu stiu daca sint.Viagra este o optiune poti incerca si cu.Dar mai bine ia un Cialis ca e mai bun si are efect mai puternic si il poti lua cu 15 minute inainte de treaba.Alta solutie nu stiu.Mai lungeste preludiu si asta ar fi o chestie.Chiar daca simti ca nu mai poti mai lungesteao asa,vorbiti de una de alta,chiar si despre sex dar important este sa vorbiti, sa va privit, sa va atingeti, dar nu asa chestii fortate, bruste ca de la tara.Asa mai finut si incerci sa te relaxezi.Nu sari peste ea asa brusc amina momentul, mai ales d aca vezi ca ai emotii mari.Cind simti ca te-ai mai linistit atunci o iei usor.Ce sa mai zic spor la treaba si sper sa reusesti cumva.

| Azµre a răspuns:

Vorbiți mai mult despre asta și deschis, este de la cap, emoții, lipsa de încredere în sine și așa mai departe

| awwqerwefsadfsa explică (pentru Azµre):

Problema e clar cu emotiile. A doua oara cand am incercat inima imi batea asa tare ca prietena mea s-a speriat crezand ca am patit ceva...
Cand ne sarutam ( sau altceva ) nu am probleme... dar in momentul in care stiu ca urmeaza penetrarea ma prind emotiile si nu stiu cum sa ma mai calmez, erectia incepand sa slabeasca tot mai mult pana dispare.

| Oana92 a răspuns:

Incearca sa te relaxezi si sa vezi sexul ca pe ceva frumos, nu ca pe un concurs. Ai prea multe emotii si de asta nu reusesti sa iti menti erectia. Si daca vezi ca "a murit" de ce te opresti, continua cu excitarea pana reusesti. Bafta!happy

| GeorgeAndrei123456 a răspuns:

Nu te atrage. Eu nu am patit chiar asa, eu abia ajungeam sa ma termin chiar daca fata respectiva arata bine si nu era asa larga. cu alte fete ai mai patit asa?

| awwqerwefsadfsa explică (pentru GeorgeAndrei123456):

E prima data pentru mine (si pentru ea ). Si ma atrage FOARTE mult