| Cataley a întrebat:

Buna seara TPU! Mi-am inceput viata sexuala cu cateva zile inainte ca mama sa ma anunte ca vom merge la ginecolog pentru a venea de ce imi curge o secretie din vagin si pentru a imi lua o monstra. Nu stiu cum decurge o consulatatie la ginecolog si nu vreau sa imi controleze himenul. cred ca himenul meu este elastic deoarece am avut niste dureri ingrozitoare la actul sexual si nu putea intra penisul. ma durea foarte rau.
As vrea sa ii zic mamei inainte de consultatie cu o saptamana ca la balul bobocilor am purtat o rochie scurta si ca simteam ca imi vine ciclu si de frica sa nu ma patez si sa imi stric seara mi-am bagat un ob de la o prietena si m-a durut foarte rau dar am crezut ca e normal.
Credeti ca va tine?
Cum decurge o consultatie la ginecolog? oare se va uita la himen daca e rupt? si unde e situat himenul? chiar la intrare in vagin? eu pot vedea daca e sau nu rupt?

6 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu tine, ob-urile sunt facute special sa intre chiar daca ai himenul intact.

| Cataley explică (pentru AlexanderAdrian):

Ob-urile sunt pe marimi happy. alea mici sunt pentru virgine. baga-ti si tu sa vezi ca nu mint laughing. baietii afara de aici, sunteti paraleli.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Cataley):

Si tu esti destul de paralela altfel nu puneai intrebarea. Observ ca stii si ce dimensiuni au ob-urile si ca ti-ai putea rupe himenul cu ele, dar habar nu ai UNDE e himenul in schimb spui altora ca-s paraleli. Decat sa te fi culcat cu individul asa pe nepusa masa mai bine te informai unde ti-e himenul.

| neutrino a răspuns:

Nu va tine si pana la urma va afla adevarul. Nu uita ca si ea este femeie!

| GhostRider2535 a răspuns:

Pana la urma tot va afla adevarul pentru ca minciuna are picioare scurte!

| Cataley explică:

Lasa-ma cu proverbele tale