| HelpMeNow a întrebat:

Buna seara TPU, vreau sa ii trimit un mesaj dragut iubitei mele, ceva ce sa nu contina " Te iubesc ", sau chestii asa avansate. avem doar o luna impreuna happy

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Buna,
La inceputul relatiei nici nu e prea credibil sa spui aceste doua cuvinte dupa asa scurt timp.
Fetele apreciaza si adora lucrurile, iar in acest caz mesajele simple dar pline de sentiment.
Ii poti scrie ceva de genul: "Vreau doar sa iti spun ca sunt foarte fericit ca te-am intalnit, esti o persoana speciala si incepi sa fii o parte importanta din viata mea. "

Fetelor le place sa stie ca sunt importante si ca sunt privilegiate in viata unui baiat. Te sfatuiesc sa nu ii trimiti mesaje desuete de pe internet.

| HelpMeNow explică (pentru frostxtq):

Dada, stiu, am zis aia ca un mic detaliu, ca sa nu apara mesaje dinacelea pompoase, pline de iubire big grin

| frostxtq a răspuns (pentru HelpMeNow):

Foarte bine, nici nu e cazul. E mai bine sa lasi acea declaratie mare pentru mai incolo, cand o sa aveti un moment special. Un moment mult asteptat e mai emotionant daca nu stii cand urmeaza sa se intample. In plus, nu ii poti spune pentru prima oara ca o iubesti intr-un mesaj, banuiesc ca ai vrea sa ii vezi totusi reactia cand i-o spui. happy
Poti de asemenea sa ii scrii ca abia astepti sa va revedeti din nou, sa o tii de mana. happy Sunteti deja impreuna, nu o sa se sperie daca ii spui ca iti face o deosebita placere ca este iubita ta.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si cine te opreste sa-i spui? Dar, oare te va crede?

| fffllvv a răspuns:

Cel mai simplu este sa ii transmiți sincer, sa ii amintesti de momentele frumoase, sa ii spui cat de bine te simti in compania ei..nu chestii siropoase, sa nu se sperie... poti sa adaugi ca este frumoasa, ca are zambetul minunat. poti adapta orice anume iti place la ea.te poti lega de absolut orice! Succes