| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara tuturor.

De ce toate fetele în ziua de astăzi au iubit, nu înțeleg asta?

Eu am vorbit cu 11 fete de aici de la mine din oraș și toate aceste 11 fete au iubit și eu nu le-am crezut și până la urmă mi-au trimis poze cu ele și toate au fost cu iubiții lor în poză, nu mai suport asta.

Și de ce fetele care nu au iubit nu vor să aibă relații? Am dat de multe fete care nu vor să aibă relații și am cautat fete și am găsit și toate au iubit si altele nu vor relatii, la fel și în viata reală am cautat și m-am băgat cu fete în seamă la liceu și în oraș și în cafenele și am reacționat frumos și am vorbit frumos cu ele, la fel și alea au iubit și altele nu vor să aibă relații și alte fete m-au refuzat.

Nu înțeleg, ce se întâmplă?

Și pe Facebook la story și pe Instagram la story toate fetele au poze cu iubitii lor și melodia era setata pe te voi iubi până la sfârșitul lumii și multe alte muzici de astea cu dragoste.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ceea ce se întâmplă nu are legătură cu faptul că tu nu ai. Nu mai căuta online. Caută în viața normală, obișnuită în jurul tău. Caută până găsești, dacă asta vrei.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Tu esti in maraton de relatii, sau de ce le verifici asa pe toate?
Fii prezent in societate, fa-te atragator si placut ca prezenta, apoi fetele nu vor mai "avea iubit", si nu vor mai evita relatiile (cu tine).

| Celcestietot a răspuns:

Cand cauti pe putin 100 si nu gasesti, atunci poti sa spui ca toate au iubit.

| Goete a răspuns:

Pentru ca daca vrei cu adevarat, poti.
Fetele care vor, au iubit. Cele care nu, nu au. E simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai fi trist, lumea s-a schimbat, gaseste-ti un hobby, i-ati caine, aloca timp pentru cariera.

| nukeyly a răspuns:

Crede si nu cerceta. Cauta si vei gasi.
Daca bati la usa ti se v-a deschide.

Nu înțeleg, ce se întâmplă? = fiecare isi arata capra MAI verde, chiar daca nu este.

| any2453 a răspuns:

Multe persoane se concentrează pe altceva (ex carieră, studii, etc) și din cauza asta nu vor să aibă un iubit, dar majoritatea își doresc să aibă pe cineva langa ele. Cel mai probabil nu ai găsit persoanele potrivite, acum dacă acele persoane s-au înțeles mai bine, au descis să fie împreună sau măcar vor să aibă pe cineva de dragul de a avea.
Este un fel de modă, iar dacă te-au refuzat, pot ori să nu-și dorească o relație acum, ori nu vor să fie cu tine pentru că se poate și așa sau vor să încerci mai mult...