| SamsungElectronics a întrebat:

In ziua de astăzi toate fetele au iubit și alea care nu au iubit nu vor relații și la alte fete le place de alți băieți.

Nu mai suport asta.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Continui sa cauti pana nu mai ai putere sa te misti, sant multe proaste imprastiate si trebuie evitate sau sa faci misto de ele, dar aia buna si urata sau grasa cum o fi va fi a ta, asa au parte toti ceea ce nu isi doresc accepta altfel raman singuri in viata

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Care sunt acele toate?

| Drimmero a răspuns:

Nu cauti unde trebuie sincer, nu cred ca toate sunt luate, toate sunt chitite sa te refuze sau toate sunt indisponibile tie, mai cauta, iesi in diferite medii, anturaje, iesi din zona de confort, lucreaza la persoana ta si va veni de la sine si o relatie, relatiile nu trebuie sa le cauti ca pe rosii in piata, alea vin de la sine, e mai indicat asa sa nu cauti si sa lasi lucrurile sa se petreaca, daca cauti cu disperare iese mare fail, in general lucrurile facute pe graba si cu disperare dau rateuri in viata, trebuie rabdare, nu te mai uita la altii care au relatie, nu te mai compara in general cu altii pentru ca fiecare om are cursul lui, nu trebuie sa fim toti la fel, asta e o gandire total eronata, faci lucrurile astea cand simti nu pentru ca vrei sa fii in rand cu lumea, foarte multe relatii sunt un esec asa ca bucura-te cat nu te afli in situatia aia, nu vad care e graba.

| Goete a răspuns:

Si care-i intrebarea?

| Crackman a răspuns:

Welcome in the new world baby

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

"It's all as ca wills it" Roland Deschain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare Samsung!
Tu vrei sa iti cauti o fata pe retelele sociale dar asta nu e deloc corect, renunta la asta ca asa nu iti vei mai face niciuna, unele pot fi niste barbati care fac misto si apoi te jignesc sau poate fi un hacker pedofil! Iubirea adevarata nu se face in intermediul virtual sau online, ci fata in fata! Sau alta modalitate este sa iti cauti una la locul tau de munca caci nu as crede eu ca acolo nu sunt fete frumoase! Sau daca nu ai la locul tau de munca te-as sfatui sa iti cauti prin sau una care stie ce e responsabilitatea si respectul fata de barbat! Chiar daca gasesti una pe retelele sociale nu vor fi gospodine caci vor sta toata ziua in telefon si le vor fi lene sa faca alte responsabilitati! Renunta la asta ca nu merita deloc sa iti faci dragoste pe retelele sociale! Cu totii iti spunem asta dar nu ne asculti, nu zic asta sa te jignesc, iti vreau binele! ca poti fi o persoana de treaba, nu te uita la altii ca merg cu iubitele sau iti fac tie in ciuda caci vor regreta asta curand! Singura solutie este sa mergi la sat sau in oras si poti gasi acolo una de treaba, zic asta serios!

Sper ca te-am ajutat si multa bafta in cautarea dragostei!

Răspuns utilizator avertizat
| Danny28 a răspuns:

N-ai ce sa faci, ramai singur si aia e. Ce e asa special la o relatie? Ai parte doar de strez si nervi, fericire e doar la inceput. E mai bine sa fii singur, dar relaxat.

| SelenaTpu a răspuns:

Știu ca e greu dar trebuie sa accepți asta.
Dar ce ai așteptat de nu ți-ai făcut iubită?
Că nu cred ca nu ai găsit unas și singura și sa vrea relație.
Sau ai sub 20 de ani și te plângi?

| yoren a răspuns:

Multumim de afirmatii, poate e cazul sa te indrepti spre baieti

| andreikr a răspuns:

Te inteleg. Si eu vreau la ciolan!

| CeBuciConduci a răspuns:

Păi și întrebarea care e