| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua!

De ce toate fetele din ziua de astăzi au iubit?

Și de ce fetele care nu au iubit, nu vor relații?

Am dat de o grămadă de fete care nu au iubit și nu vor relații și în rest toate au iubit.

Am vorbit cu 7 fete de la mine din oraș și toate aceste 7 fete au iubit.

23 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt obligate sa iti ofere pasarica lor?

| sierra1 a răspuns:

Iți dai cu stângu-n dreptu':

" SamsungElectronics : ..toate fetele din ziua de astăzi au iubit"
apoi
" SamsungElectronics :. fetele care nu au iubit, nu vor relați"

pemise strâmbe, concluzii pe măsură

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Câți locuitori are orașul tău?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

7 fete = toate fetele din ziua de azi?
Pai eu cred ca am avut intalniri si cu extraterestre, in cazul asta.
Nu au iubit "toate", poate jumi-juma.
Si sa stii ca aproape toate vor relatii, dar nu cu oricine.
Mai ai mult de lucru la tine, pana sa te intampine fetele cu o atitudine mai ok. Momentan fug de tine, in caz ca nu te-ai prins.

| Drimmero a răspuns:

7 nu inseamna toate. Nu au toate dar oricum ele mai zic ca au iubit chiar daca nu au ca sa dea flit fara alte explicatii intr-un mod elegant, a se traduce "nu te plac/nu ma atragi".
Nu vor relatii probabil cu tine, poate nu corespunzi ca aspect fizic si caracter, dar nu te descuraja, presupun ca esti mic, ai tot timpul din lume sa mai reglezi chestii la tine si sa dai de persoanele potrivite. Un sfat, nu mai cauta relatiile, tu fa-ti viata dupa bunul plac, relatia e un bonus, nu o necesitate in viata, daca e sa vina vin de la sine la momentul potrivit, nu e cazul sa intervina criza si disperarea.

| J0B0MAT a răspuns:

Trebuie să fii conștient de faptul că până a avea iubit, orice fată trece printr-o perioadă în care nu are iubit. Că doar nu se nasc cu el.
Deci întrebările tale sunt puse greșit din start.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Esti urat!

| SamsungElectronics explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Bine că tu ești frumos.

| RAY a răspuns (pentru SamsungElectronics):

Tipul e matur,realist, smart, si eu am crezut in porcari ca sufletul conteaza, tocmai o si spune ca a fost refuzat, nu o spune din rautate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai fumat inainte sa scrii intrebarea asta? laughing

| Nyarlathotep a răspuns:

1. Nu toate fetele din ziua de astazi au iubit.
2. Alea care n-au iubit si ti-au spus ca nu vor relatii, ti-au spus asta pentru ca nu vor relatii "CU TINE" si nici nu au chef sa te bage in friendzone! Daca dau de un individ care sa le starneasca interesul, bineinteles ca vor relatii. Pur si simplu nu vor relatie cu tine si nici nu cauta sa te puna in friendzone pentru atentie. Alea stiu ce vor, cand dau de individul care le starneste interesul, vor dori si ele relatie.
3. Mai baga o fisa.

| OxyAliA a răspuns:

Nu toate fetele se simt pregătite pentru a avea o relație. (Asta în cazul celor care nu au)
Și nu toate fetele au iubit. Să nu băgăm "toate" fetele în aceeași oală.winking
Fetele care au relație, au, fiindcă simt ca si-au găsit partenerul potrivit. (Asta în cazul celor care au)
Ai răbdare, și vei găsi și tu o fată potrivită pentru tine. Nu fii trist. Succes!

| DeeaDeea94 a răspuns:

Bună
Fetele care nu au iubit înseamnă că nu sunt pe interes sau materialiste, vor ceva serios să se termine cu căsătorie, iar daca simt ca baiatul nu e serios si nu ar vrea asta pe viitor preferă să fie singure și să lucreze pentru ele și viitorul lor...

| RAY a răspuns (pentru DeeaDeea94):

Primiti mii de msj zilnic, e greu sa alegi, prima oara vezi fizicul

| DeeaDeea94 a răspuns (pentru RAY):

Mda...e greu să am încredere ca din acele 1000 mesaje cineva e sincer si chiar mă place, pentru ca si baietii lasa 100 de mesaje pe zi la fete diferite, iar noi fetele nu mai avem incredere chiar si cand cineva zice "esti frumoasă" pentru ca sti ca acel baiat mai zice la multe acelasi lucru doar ca sa aghețe ceve.

| RAY a răspuns (pentru DeeaDeea94):

E vorba despre aspectul fizic, era mai bine daca ati fi sincere

| DeeaDeea94 a răspuns (pentru RAY):

Da, tu de ce nu le scrii fetelor care nu arata bine din perspectiva ta? Noarmal ca fiecare vrea sa vorbeasca cu cineva pe care place

| RAY a răspuns (pentru DeeaDeea94):

Eu sunt neutru ca mod de gândire, ma referam la zona prieteniei, a nu da șanse ireale, dar si băieți au trofee de rezerva

| RAY a răspuns (pentru DeeaDeea94):

Tu de ce nu le scrii fetelor care nu arata bine din perspectiva ta?

Am incercat cu una, dar nu aveam erectie, am mai vorbit cu unele pe net dar nu erau sincere sa imi spuna ca nu ma plac fzic, daca nu e atrasa de tine fizic adio, eu acum iti vb de cand eram idiot din perioada 16-25 de ani

| vidia a răspuns:

Nu toate fetele au iubit, fetele cu care ai vorbit tu, nu te plac.

| dariaenache a răspuns:

Esti doar urat o sa te obisnuiesti