| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara tuturor. E prima oara cand pun o intrebare aici, sunt nou. happy Stiu ca se va rade de mine si asa mai departe, imi voi face un "debut" "in forta" zic eu.
In urma cu putin timp am aflat ca o colega de la serviciu (are in jur de 40-45 ani) si-a inselat si inca isi mai inseala sotul, nu ma iau dupa zvonuri, am sursa sigura. Tipa e nu e foarte frumoasa sau atragatoare, dar nici urata, e de un 6/7 din 10. Chestia e ca si eu o consider oarecum atragatoare, iar acum ca am aflat asta, vreau si eu sa "inscriu" la ea, insa nu am idei cum sa o abordez in acest sens, nu vreau sa fie scandal si sa se afle etc.
Intrebarea mea este: cum as putea sa o conving si cum sa abordez subiectul?
Astept doar raspunsuri serioase si bune, nu e caterinca subiectul si nu fac misto.
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Pur si simplu o chemi la o cafea. Daca vrea ( vine sigur ) ca doar il inseala. De la cafea treci la alcol dar nu prea mult cat sa o faci sa vb. Dupa o intrebi cum merge viata sentimentala. In mod normal daca zice ca nu prea bine... ii propui sa incerce si alti barbati ( apropo la tine ). Si o inviti acasa, restul este poveste.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai ajuns la 40-45 de ani si nu stii cum sa abordezi femeile, atunci las-o balta!

| TheAnd55 a răspuns (pentru Violleta2022):

Am 25, stiu cum sa abordez in mod normal, dar nu am mai avut de a face cu o asa situatie laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru TheAnd55):

Si la 25 de ani te dai la una de 45?
Serios? Chiar nu ai nici o pretentie de la tine?
Ori esti incapabil a ageti vreo fata de varsta ta, cu care sa ai sex si alte activitati specifice varstei?

| Freya1 a răspuns:

Poate ca nu si-a inselat barbatul cu zeci de barbati sau strict pentru sex, poate chiar s-a indragostit de altcineva si aia e.Nu crede ca orice femeie ce si-a inselat barbatu a facut-o pentru ca este o ninfomana infocata ci poate s-a indragostit de altcineva sau etc.Intradevar ca sa inseli nu este corect si nu se face, dar este o diferenta intre o c. urva si o femeie ce a ales gresi cum sa mearga mai departe in viata.
Eu cred ca ar trebui sa te documentezi macar daca e c. urva sau doar si-a gasit pe altcineva si pe urma sa te gandesti mai bine ce vrei sa faci.Cu toate ca sa ai o aventura cu o femeie de 40 45 de ani ce mai este si casatorita nu cred ca ti merita cand mai sunt atatea femei libere.

| Andreeush a răspuns:

De ce vrei să îți complici viața?
Ai putea să îți găsești o fată fără obligații cu care să fii.
Soțul acelei femei va afla în cele din urmă că este înșelat și poți avea probleme dacă nu o lași în pace.

| Hammurabi a răspuns:

Ce te face să crezi că ar accepta să se culce cu tine, indiferent cu câți și-o trage ea?
E strict alegerea ei. Dacă își înșeală bărbatul și nu o face pe bani, nu înseamnă că o face cu oricine.
Iar tu, riști să te alegi doar cu o poșetă peste ochi și o urmă de cataramă pe frunte.

| CaliforniaLA a răspuns:

Eu zic ca vei mai gasi multe femei ca ea, sunt de părere că e un joc mult prea periculos, nu ai de unde sa stii ca nu va afla soțul ei, se poate ajunge la o situație mult mai complicată, nu are rost sa o abordezi fiind căsătorită.
Cum am spus, sunt multe femei disponibile, cunoaște si altele. Mai ales că femeia e un 6-7 din 10, si e si putin in varsta, crezi ca mai face treaba buna?

| TheAnd55 a răspuns (pentru CaliforniaLA):

Multumesc. Stiu ai si tu dreptate, dar chestia e ca intr-adevar o vreau cel putin o data.

| Jigorugu a răspuns:

La 40-45 de ani sigur este plictisită de același partener și profită de orice ocazie că să facă sex. Este foarte simplu ce ai de făcut nu o să te refuze deloc dar trebuie să fi bun la pat pentru că ea se așteaptă la asta. Cumpărați eventual un produs pentru îmbunătățirea performanțelor sexuale gen un gel pentru prelungirea erecției și amânarea ejacularii. Trebuie să dai totul.