ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a întrebat:

Bună seara tuturor!
Pentru amatorii/amatoarele de Lb. Engleză, v-ar interesa să daţi examenul Cambridge?(Certificate in Advanced English)Sau, cei care aţi dat acest examen, cât de dificil vi s-a părut? Şi ce aţi ales? Certificate in Advanced English, Certificate of Proficiency in English, Test of English as a Foreign Language sau Graduate Record Examination? De ce?

Răspuns Câştigător
| Laminin a răspuns:

Hei!
Da, eu as vrea big grin
Eu as vrea si sa studiez la Oxford sau Cambridge...vise day dreaming
Gbu :]

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils explică:

Învaţă să scrii şi să vorbeşti apoi raspunzi la întrebări care din păcate pe tine te depăşesc.Nu ştiu ce rost are răspunsul tău la întrebarea mea, nici ce vrei să spui, dar ştiu sigur că vei fi raportat.

pa, pa.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Eu ştiu foarte bine limba engleză, dar nu am dat examen de acesta.
Pe curând!