| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara tuturor. Prietenul meu are o problems in sensul ca se excita dar nu finalizeaza actul sexual. Ce pot sa fac fara sa stie el ca mi-e rusine sa-i spun ca e steril.

2 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Ştie şi el prea bine ce problemă are. Stirilitatea este altceva

| anonim123453313 a răspuns:

Poate este prea emotionat cand face dragoste si nu poate finaliza, poate are un mic blocaj si trebuie sa il depaseasca. Cel mai bine ii faci o surpriza sau il iei prin surprindere si fa-l sa uite de orice. Fa ceva nou in pat, excital la maxim, fii perversa