| Allexaandraa a întrebat:

Am si eu o intrebare dar chiar daca sunt in spatele unui monitor tot mi-e rusine sa spun...De accea imi iau inima in dinti si ii intreb pe cei mai priceputi.sadCum fac, ca atunci cand am contact sexual cu prietenul meu sa nu imi mai dau drumul asa repede? Cum fac sa ma abtin? Nu stiu, dupa ce se termina actul ma simt foarte jenata, rusinatasad. Vreau si eu sfaturi va rog frumos.Imi cer mii de scuze ca am pus intrebarea asta foarte jenanta(cel putin asa o consider eu).

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Pai nu inteleg de ce vrei asta? cu ce te ajuta? atunci unde este placerea?
Ceea ce ti se pare jenant este ceva firesc si nu ai de ce sa opresti cursul placut al actului propriuzis!
Nu mai fi asa pudica macar cu prietenul tau laughing

9 răspunsuri:
| Allexaandraa explică:

Nu stiu, ma simt foarte bine, dar ma simt si ciudat in acelasi timp.big grin

| chakuza a răspuns:

Nu ai de ce sa fi jenata deloc.Ar trebui sa fi chiar fericita ca te poate satisface.Altele nici in vise nu li se intampla ce ai tu tongue

| thebest_6021 a răspuns:

Nu este jenanta deloc.Este o curiozitate.Nu te mai simti asa.Nu ai de ce.Fi mai puternica. In timpul sexului te simti bine.Asa trebuie si dupa cel termini. FUNDA?

| adinutza_9584 a răspuns:

Alexandra ar trebui sa fi fericita! Multe femei au experienta de ani de zile si tot nu au ajuns la stadiul asta. Fi mandra si nu trebuie sa te rusinezi. Bravo tie

| ViseleSuntSacre a răspuns:

Este o chestie normala, care da placerea, mai ales la fete. Nu este o rusine, pentru ca in acelasi timp si prietenul tau se va simtii la fel de bine ca tine.

P.S: Nu uita sa va protejati. :*

| UNomBATRAN a răspuns:

Daca te simti bine si iti place. asta conteaza si atat! daca vrei sa se simta DECAT el bien fa`i un oral! daca u nu sty ...SIGUR ITI va ARATA EL KUM!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ti drumul pentru ca la femei e ceva normal sa aiba orgasme mult mai multe si mai dese decit barbatii.

| adrianstabul a răspuns:

Te gandesti ca faci sex cu cel mai urat barbat de pe fata pamantului si sigur nu te mai termini.

| DonSabin a răspuns:

Este cel putin ciudat. Tu spui ca ai contact sexual cu prietenul tau(nu prietena), dar tot tu iti dau drumul? Chiar este jenant!