| feefy a întrebat:

Buna
sfaturi naturale pentru sani frumosi?
fundita

5 răspunsuri:
| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Era un excercitzie pe care il faceai si iti stateau sanii ridicatzi. Eu il fac mereu acasa...
Deci pasul unu: iti apropii mainile in drept cu sanii
Pasul 2 : Iti lipesti palmele
pasul 3 : incepi sa apesi cu amble emaine pe podul palmei si tie asa 10 secunde
Apoi iei o pazua si o iei de la capat... ulte exercitzi cu mainile in dreptul sanilor big grin Bafta
A si era o vorba din batrani care am auzit, nu stiu daca functioneaza sa iti freci snaii cu sare si cu apa laughing

| LetsPutASmileOnYourFace a răspuns:

Stiu ca pare nebunesc...dar e foarte adevarat! Incearca sa stai cu picioarele deasupra unui pat,scaun,etc... si cu mainile pe podea, si fa flotari :Nu obosesti, pentru ca nu sunt flotari normale, dar in pozitia in care stai sani se dezvolta mult mai frumos : In fiecare zi fa macar 50. si cel mai important lucru : Nu purta sutien pana ti se formeaza! Sutienul sprijina muschiul sanului, iar cand vei fi mai in varsta [25-90ani] laughingTi se vor lasa sani pentu ca muschiul va fi obisnui cu un sprijintongue Sper ca te-am ajutat! Fundita? puppy dog eyes

| Anonim22222 a răspuns:

Daca vrei sa iti mai creasca sanii incearca tinctura de marar si pentru fermitate mult sport si incearca sa nu porti mereu sutien :*

| Mya335 a răspuns:

Atunci cind faci baie este bine sa dai cu apa rece sau suportabila pe sini ajuta la fermitate.

| Andreeachucho a răspuns:

Mult sex, dupa care miezul de nuca si sportul, mult sport