| feefy a întrebat:

Sfaturi naturale pentru sani frumosi?
fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ulei de marar, tin minte ca am citit mai demult despre efectele lui, se poate aplica extern sau poti dilua, 20 de picaturi in apa si il bei.Sau ambele.

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Http://www.libertatea.ro/detalii/articol/sfaturi-sani-frumosi-369209.html
acum l-am descoperit, in timp ce citeam presa:P sper sa iti fie de folos:)

| Zazu a răspuns:

Sanii nu sunt muschi, doar o masa de grasime care este sustinuta de muschi.Ar trebui sa exersezi muschii care ii sustin.Ptr piele este foarte bun uleiul pentru bebelusi sau cremele pentru gravide.Nu contin substante chimice.