| fiteroz a întrebat:

Simt ca in ultimul timp au loc niste transformari prin corpul meu si nu mi se pare normal ca am trecut de varsta cu transformarile. Ar trebui sa-mi incep viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| FiTzOSsu a răspuns:

Da nu trebuie sa intrebi pe toata lumea cand sa iti incepi viata sexuala o faci cand simti cu persoana care iti place si sa fi la varsta la care sa faci dragoste nu sex pana la 16 17 ani e sex dupa 18 in colo e dragoste asa ca doar u poti decide cand si cu cine

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

It's not the time! Asteapta sa ti se faca fitele verzi.

| fiteroz explică (pentru Flav):

O sa astept asta. laughing

| xSweetAnGeLx a răspuns:

Intrebare: cati ani ai?

| DeeaMarry a răspuns:

Ar trebui sa astepti sa se incheie transformarile din corpul tau(adica dupa 18 ani)! Sa stii ca din intrebarea ta nu se intelege clar daca s-au incheiat sau nu transformarile alea!