| FetitaUnuiBaietel a întrebat:

sint foarte dezamagita de prietenul meu.Nustiu ce sa fac.Trebuie sa iau o decizie importanta pentru mine, dar nu stiu care.Sa incepem.
M-a mintit, nu rau dar oricum m-a mintit.Noi doi avem un prieten comun.Pe prietenul meu il cheama Andrei, iar pe prietenul nostru comun il cheama Vitalie.Ieri l-am intrebat pe iubitul meu daca ii stie parola lui Vitalie, dar el a spus nu.Eu il intreb, atunci de unde a intrat Vitalie pe mess?(Vitalie nu are net inca) Si el a spus ca nu stie.Astazi la scoala il intreb pe Vitalie cine ii stie parola si Vitalie a spus ca Andrei intr-adevar ii stie parola.
Atunci eu l-am mai intrebat odata pe Andrei si el a spus ca nu e adevarat, eu l-am mai intrebat si el intr-un sfirsit a spusbig grina o stiu, da ce?
M-a mintit crying
Si nu imi convine asta sad crying Ce se intimpla daca imi spunea adevarul? Eu cu el intotdeauna sint sincera, dar el se pare ca nu,
Acum as vrea sa ii dau papucii chiar daca doarecrying
Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| nimicaici a răspuns:

Heei wave

Sincer, e un motiv foarte stupi da fii suparata happy
Poate ii era frica sa iti spuna adevarul ca sa nu il stresezi la cap sa iti zica si tie parola thinking
Sau, vroia sa se dea drept Vitalie sa afle daca il iubesti cu adevarat, sa alfle mai multe pareri despre tine, sincer, asa am facut si eu rolling on the floor happy
Daca intr-un final el a recunoscut, asta e foarte bine!
Draga mea, bucura-te ca nu te-a mintit inselandute cu o alta fata, sau alte chestii...
Stiu ca te deranjeaza chestia asta, dar nu e chiar asa grav precum crezi tu :*
Iarta-l pe Andrei, si pune-l sa iti promita ca nu te va mai minti de acum in colo, sau daca iti e frica ca se va supara sau asa ceva, spune-i ca nu e nimic, doar ca pe viitor ai dori sa nu te mai mintewinking
Pa paa wave, si succes in continuare, sa aveti parte de o relatie de durata si dragoste adevarata! love struck

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama ca daca te-a mintit odata,oricat de neinsemnata ar fi minciunica,o s-o faca si a doua oara, nu? fa-o acum, decat s iti para rau mai tarziu...happy