| FetitaUnuiBaietel a întrebat:

sint foarte dezamagita de prietenul meu.Nustiu ce sa fac.Trebuie sa iau o decizie importanta pentru mine, dar nu stiu care.Sa incepem.

M-a mintit, nu rau dar oricum m-a mintit.Noi doi avem un prieten comun.Pe prietenul meu il cheama Andrei, iar pe prietenul nostru comun il cheama Vitalie.Ieri l-am intrebat pe iubitul meu daca ii stie parola lui Vitalie, dar el a spus nu.Eu il intreb, atunci de unde a intrat Vitalie pe mess?(Vitalie nu are net inca) Si el a spus ca nu stie.Astazi la scoala il intreb pe Vitalie cine ii stie parola si Vitalie a spus ca Andrei intr-adevar ii stie parola.

Atunci eu l-am mai intrebat odata pe Andrei si el a spus ca nu e adevarat, eu l-am mai intrebat si el intr-un sfirsit a spusa o stiu, da ce?

M-a mintit

Si nu imi convine asta Ce se intimpla daca imi spunea adevarul? Eu cu el intotdeauna sint sincera, dar el se pare ca nu,

Acum as vrea sa ii dau papucii chiar daca doare

Voi ce credeti? Pai si de unde sa stiu ca cind imi spune ca ma iubeste nu tot ma minte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te merita. Tu esti buna cu el, esti sincera, si el te minte. Daca te minte in legatura cu o parola, dar daca te-ar insela? Desparte-te de el pentru ca nu o sa tina.

7 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Nu te mai purta ca un copil, suparandu-te din motive banale. Exagerezi cumplit!

| DorelSudoru a răspuns:

Da,nu va mai prostiti ma! asa intrebari

| RaDupc12 a răspuns:

Poate nu vroia sa ii spui parola lui vitalie la altii si deaiea

Răspuns utilizator avertizat
| Laura1102 a răspuns:

Sa nu ai increde in baieti
Gandeste-te de cate ori la-i intrebat daca nu te minte si a cata oara ti-a spus adevarul?
Eu zic sai da-i papuci sincer
Daca vede ca accepti asta o va mai face
Si mai gandestet de ce o fi intrat el pe id lui ianafara sa vb cu fete
alta solutie nu vad
E mai bine acum decat prea tarziu. poate cu timpul te va si insela si te va durea mai tare
Si sincer ascultama ca stiu ce vorbest
Toti sunt o apa si-un pamant

| Alecsa4u a răspuns:

E o mare porcarie daca te desparti de el din cauza asta... poate ca se simtea prost.si nu stia ce sa faca. daca ti-ar fi spus ca o stie.si tu i-ai fi cerut-o.ii era teama ca daca iti va da parola se va supara Vitalie.si daca nu ti-o dadea te suparai.mai bine las-o asa.
batting eyelashes

| AxYxD a răspuns:

Poate nu o stia cand l-ai intrebat.iar apoi a aflato sau avea alte motive sa nu tio dea ...na e o pass de la mess...app nu ii da papuci c aparca vad ca o sa suferi si tu dupa.mai lasa ceva timp sa vezi cum este si dupa iei o hotararewinking