| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi, am aproape 2 luni de cind sunt impreuna cu prietenul meu, el e virgin, dar eu "virgina" dar el inca nu stie asta pentru ca ok, greseala mea l-am mintit, dar dupa dinsul se vede ca inca nu a avut relatii sexuale. Confirm faptul ca ma iubeste, e grijuliu, in fine simt si vad ca ma iubeste, dar eu nefiind virgina am un vulcan de emotii mereu vreau s*x ma excita orice miscare a lui si ma gindesc ca poate... undeva peste 2 luni sa incepem sa avem relatii sexuale el are 18 si eu la fel 18, adica ambii degraba 19, dar am o frica oarecare ca asta v-a strica totul si o sa se inceapa vorbe pe la spate, fiindca toti ma socot de o fata "virgina" si "cuminte", de asta ma tem cel mai tare sa nu ajunga la toti, si vreau sa va intreb dupa cite luni de inilnire e normal sa fie prima noapte de dragoste la virsta de 18 ani? si cum sa ii recunosc faptul ca nu sunt virgina? si daca se va intimpla ce se va intimpla ma tem sa nu fie rece cu mine. SFaturi va rog!

Răspuns Câştigător
| trixiiie a răspuns:

Eu zic că cel mai bine e să fii sinceră cu el. Dar poate nu acum... Peste ceva timp laughing. Mai bine peste ceva timp.
Câștigă-i încrederea, apoi spune-i totul, cere-ți scuze și explică-i și motivul pentru care nu i-ai spus de la început.
O să fie bine dacă ține la tine.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu cat mai repede, cu atat mai bine pentru tine, in conditiile in care el este dus usor cu pluta. In aceste conditii poti juca destul de bine rolul de virgina.

| Alcyon a răspuns:

Ar fi bine sa-i spui adevarul cat mai curand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici o problema, cand s-a suparat un baiat ca a fost mintit de catre partenera, pe parcursul unei intregi relatii, ca e virgina? E ok, tu tine secretul ascuns, el sigur nu isi va da seama. Daca el nu ar fi avut testicule, de exemplu, ai fi preferat sa stii asta sau sa te trezesti in fata faptului implinit?

Faptul ca nu esti virgina nu e o problema. Faptul ca l-ai mintit, i-ai inselat increderea si relatia voastra are la baza o minciuna, e o mare problema!

Sfaturi am doar pentru el.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Teoretic din ce stiu eu din gandirea baietilor e ca...o s-a cam strambe din nas stii?
Dar pana la urma asta nu cred ca e o problema si daca te iubeste va intelege care e treaba si va accepta ca asta e happy

| CIICriss a răspuns:

Nu e bine ca ai mintit.Ar trebui sa-i spui cat mai repede adevarul.