| username23 a întrebat:

Sper ca imi acordati citeva minute sa imi spuneti cum sa procedez. Ma intilnesc cu un tip de 2 ani. La un moment dat ne certam destul de des, apoi eu am propus sa luam o pauza si peste o zi el mi-a zis ca trebuie sa ne despartim. Deoarece nu se simte atras de mine ca inainte. Il iubesc mult, si el stie asta, pentru ca am plins foarte mult la despartire. Eram foarte indragostiti eram mereu impreuna, si nu stiu ce sa-a intimplat. El zice ca nu a aparut alta fata, pur si simplu nu are acelasi interes fata de mine ca inaine. Eu nu am vrut sa renunt la el, il sunam, ii scriam cit de mult il iubesc si ca il vreau inapoi, dar el indiferent a ramas. Chiar si a strigat la mine pentru ca il sun atit de des, cu toate ca el mi-a spus ca ne-am despartit. Dar totusi nu mai pot fara el. Am inceput si viata sexuala impreuna, si de cind ne-am despartit ne-am intilnit odata si am facut s*x si din nou nu am mai vb si nici nu ne-am sunat. Peste citeva zile din nou ne intalnim, si mi-a dat de inteles ca iarasi vrea sa o facem. Cum as putea sa il conving sa fim din nou impreuna? Sau merita sa fac asta? Ne simtim atit de bine si impreuna si simt ca mor fara el. Ce sa fac? Help crying(

Răspuns Câştigător
| Laviy a răspuns:

Scumpa mea, nu te merita, el vrea doar sex, eu zic sa il lasi in pace o vreme, nu ii da mesaje nu il suna. Stiu ca e greu si doara foarte tare, ceva de genu am patiti si eu. Daca nu te iubeste nu poti face nimic. Lui nu ii pasa de tine si tot tu suferi, e greu dar uitalsad Stiu ca te doare ce spun eu, dar este adevarat. Nu merge sa te intalnesti cu el... E un profitor, nemernicwinking:*

5 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Buna,uite perspectiva unui baiat in caz,ca nu crezi fetele, asta este adevarul daca el vrea sa va intalniti dar ca sa o faceti nu iti dai seama ca nu mai tine la tine?(nu zic ca ar avea pe altcineva, dar cum au spus mai sus lasa-l un timp nu-i trimite nimic.sa pari indiferenda si il va durea sti cum e omu cand pierde ceva apreciaza cu adevarat asa ca lasa-l un timp stiu ca doare. sincer doare si la baieti si nu mei rusine sa recunosc.dar lasa-l un timp em ai bine asa + ca din cate se pare este cam nesimtit... fara suparare :X eu iti urez mult noroc stai linistita ca sunt baieti care te-ar aprecia mai mult, te inteleg 2 ani este ceva. dar nici sa plangi nu e bine ce faci plang itoata viata pentru un baiat? sa fim seriosi fi mai indiferenda si chiar daca iti vine sai trm mesaj sau sal suni abtine-te :X bft :X

| AnonimGirl a răspuns:

Uneori baietii le scot din sarite pe fete. Eu cred ca el nu te iubeste cu adevarat. Daca te-ar iubi cu adevarat nu s-ar desparti de tine. Si sa mai faci si aia cu el? Doamne! Cum asa? Daca nu mai sunteti impreuna nu o face. Ii dai satisfactie. Nu este bine asa! Ca sa fiti din nou imperuna arata-i ca il iubesti cu adevarat. Arata-i ca tii la el cu sufletul si ti-ai risca viata pentru el. Daca nu functioneaza nici asta desparta-te si tu de el ca este clar ca nu te merita. Fundita, te rog frumooooos?

| Didi_4948 a răspuns:

Adica, el doar asta vrea de la tine din moment ce iti propune cand va intalnitihappy. Mai bine incearca sa ai o relatie cu altcineva si poate o sa il uiti, decat sa te impaci cu el si sa continuati sa va certati in fiecare zi si o sa fie mai bine pentru tine. Parerea meabatting eyelashes

| danusikd a răspuns:

E simplu se foloseste de tine daca nu vreas a fiti impreuna si vrea doar s*x.eu tias recomanda sa il uiti sad

| cretu8330 a răspuns:

Servus mai dsoara.lasal pe handralau cat mai repede ca in lume sunt baieti cu caru.crezi ca se gata lumea la asta.vezi ca intr-o zi vine siti spune ca daca il ioubesti trebuie sa te freci si cu vreo 2 sau 3 prieteni deai lui.ai grija.cauta naibii altu si joacal cum vrei tu
ceau si bafta