| ionutz93 a întrebat:

Cind eram clasa 7 ma placia o fata mi-a propus sa ne intalnim dar eu nu eram gata sa ma intilnesc cu ia acum e cu altu dar imi place tare de ia ce sa fac? in aceasta situatie cum sa procedez... fudita cel mai vun sfat

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai du-te la ea si spune-i ca o placi! si incearca sa o desparti de tipul ala! fa-o sa nu se mai gandeasca la el!
succes!

| AlexxxRo a răspuns:

Pwai in primul rand ca sa o impresionezi invatsa ca se scrie ea nu ia.si cel mai bine i-ai spune in fata ce simti pentru ea! ce va urma depinde de ea

| blackcherry a răspuns:

Ha, pai mie mi s-a imtamplat acelasi lucru cu un baiat ( sunt fata) mie imi placea de el, lui nu. Si l-am lasat in pace si mi-am gasit altul. Dupaia dupa cateva luni m-a intrebat daca vrea sa fie cu mine dar eu i-am raspuns nu, pentru ca nul mai palceam. deci depinde. Ori astepti sa se desparta de ala si tunci o intrebi, ori o intrebi acum ( dar eu zic ca e mai bna prima solutie)

Bafta happy