| Tavy2222 a întrebat:

Spuneti-mi ce intelege-ti din acest mesaj, sau ce vrea sa spuna? "Te iubesc acum si pentru totdeauna" Dau funda raspunsului cel mai detaliat

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa-ti sugereze prin acele cateva cuvinte faptul ca sentimentele pe care le are/simte el fata de tine nu au limite si reprezinta adevarata dragoste eterna/vesnica care nu va inceta niciodata sa existe. Dar pentru a se realiza o astfel de iubire si tu trebuie sa iubesti la fel de intens si de asemenea dragostea ta fata de el trebuie sa fie exact la fel.

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ce guturai vinul

| RAY a răspuns:

Vrajeli de copii mici, cica te voi iubi mereu, serios

| neutrino a răspuns:

Nu este decat o minciunica tinereasca, nevinovata.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai mesajul este destul de explicit. Incepi sa iubesti pe cineva si nu o sa incetezi niciodata, cum ar fi si cazul. Adica odata aparuta o scanteie, focul trebuie sa se aprinda si sa continue sa arda.
Ar fi si mai multe de spus, dar nu stiu, parca nu imi gasesc cuvintele happy

| VelaJohnny a răspuns:

Pofta de caterinca

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Prin acest mesaj inteleg ca stimatul sau stimata isi declara direct sentimentul de atasare fata de persoana cu care se afla intr-o relatie sau casatorie ( Sau probabil au grad de rudenie unde se exclude posibilitatea de a minti si a-l lasa sau o lasa cu inima franta peste cateva luni sau ani ).