| Crizata a întrebat:

Spuneti'mi si mie niste alinturi pentru. un baiat! Dau fundita la cele mai frumoase! Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Bn daca e iubitul tau ii poti spune:

Sufletzel, Iubi, Uby, Viata mea, Pisi, Ursuletz, Mamy, Bb[bebe]; x etc

9 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Ce motanel ce puiut... Zi si tu acolo:Motan, vrabie, pusculita.Sau ai putea sa ii spui pe numele de familielaughing.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Daca e iubitul tau ii poti spune:
Puishor, inimioara mea, bebelushul meu, motanelul meu, iubire, iubi, viata mea, ursuletu meu, alintatura mea, dulceata mea, capsunica mea, randunica mea, dragostea mea, papitzoiul meu, gurita mea:X
Fundita pls?

Ashley.

| :X pinky love you :X a răspuns:

Pisi, puiut, ursuletz, ubi, iubi., pisic, galushca, iubire, motanel, my love, baby, honey,

| angel_6687 a răspuns:

Mai eu iubitului meu ii spun printu meu, iubitu meu, sufletu meu, grasul meu(nu este gras) puiu meu, dar nu trebuie sa-i spui chiestiile astea spune-i ceea ce simti cand esti alaturi de el, cele mai frumoase alinturi atunci le poti spune.Asta este parerea mea.

| CarLa_7372 a răspuns:

Sincer eu m-am plictisit de puiut, iubi etc... incearca ceva nou si original chiar daca suna ciudat. Eu de ex. folosesc : gandacel, castravecior, gogosica...de-astea laughing

| gabitza144 a răspuns:

Ingeras mic, puiutzul meu drag, puisoru meu scump, ubitu meu adorabil, bebita al meu gingas, iubirea mea mica sj dulce, vietisoara mea frumoasa, ursuletu meu dragalas, pisoiasul meu, gingasia mea, rautate mica, gurita mea dulce, sper ca iti place

| Insurgent a răspuns:

Bytuhappy, motanel, pui...

| Matzuccc a răspuns:

Sufletel .bby.puiut.motanel.gandacel.inimioara .tati.alintatura mica.gurita mea.botic.viata mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putza mea :X