| Daiana90 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste subiecte de discutie atunci cand sunt cu baiatul de care imi place. dupa cum v-am spus, cand sunt cu el e liniste totala, adica chiar nu mai stiu ce sa zic, terminam subiectele intr-un timp foarte scurt si nu mai stiu ce sa mai zic.mai mult evorbeste el si spune mereu ca nu-i place linistea si sa vorbim ceva. ce sa faccrying?

5 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Si eu fac la fel cu prietenul meu...Depinde cat de bine va intelegeti...eu de exemplu il pun mereu sa-mi povesteasca despre fostele lui prietene si despre ce facea el and era mic(el e cu 10ani mai mare ca mine - 25) si ma fascineaza povestile lui.In schimb ii poti povesti si tu despre tine. Vorbiti despre locuri pe care le-ati vizitat sau pe care ati vrea sa le visitati, faceti planuri de viitor, vorbiti despre filme, muzica sau ce va place voua.

| lifeistough a răspuns:

Inseamna ca nu va potriviti!

| ionutz93 a răspuns:

Cind nare ce zice daca e copt la cap el ar trebui sa vorbeasca despre tine. de ex:ai ochi frumosi. de acestea.si altele

| tzontzy a răspuns:

Buna! :* pai subiecte ar fi despre ce ati facut in ziua aceea, ce probleme aveti... ce nu va convenit de ex: la scoala, acasa sau cand ati iesit cu prietenii... nu stiu dar daca unul dintre subiecte nu iti place ai putea sa vb cu o prietena si sa o iei cu u si asa sunteti mai multiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii big grin deci subiecte multetongue nup? totusi cand este liniste ai putea sal intrebi cel framanta sau la ce se gandeste happy sau sal saruti happy sau sa dai impresia ca vrei sa fi sarutata numaid ak asta iti place sau nu? daca il iubesti eu cred ca ceea ce tiam spus iti va place sper sa iti fie de folos tot ce ti-am zis. :* app este primul meu raspuns pe care il dau :X :* big hug si sper sa fie unul bunbatting eyelashes

| Dede_8276 a răspuns:

Exact asa sunt si eu:-s sunt foarte tacuta cand ies cu baiatul de care imi placehappy nainte noi ne certam foarte des si acum mie "frica"sa zic ceva care ar putea isca o cearta intre noi. dar oricum incearca sa gasesti subiecte amuzantehappy. gen sa va amintiti cand erati mici ce faceatihee hee. ce traznai faceai happy.