| Simmsii a întrebat:

ma o problema sad de o vreme cand intru pe baiatul de care imi place nu stiu ce se intampla si uit toate subiectele p care vreau sa le vorbesc cu el. si mereu pun aceleasi intrebari sad. ce sa fac ca sa nu mai uit subiectele si mai ales sa avem un subiect despre care sa vorbim sad. helpp! plzz

3 răspunsuri:
| dRaXler a răspuns:

E mare lucru sa le scrii intr-un caiet, pe o foaie oriunde.

| dede191 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa iti pui niste subiecte in minte, trebuie sa fii tu insuti. :* nu trebuie sa fii agitata cand vb cu el fiindca apoi se va strica totul, iti spun eu din propria experientawinking. incearca sa nu mai pui aceleeasi intrebari, gandeste-te la altceva. tongue sper ca te-am ajutat. Funda?big grin

| Yocko a răspuns:

Cred ca ce trebuie sa faci este sa nu te mai gandesti inainte la ce veti discuta.Trebuie sa-ti lasi ideile sa curga,sa fii tu insati,sa spui ce gandesti; intreaba-l ce vrei sa stii despre el, fii sincera si subiectele vor aparea de la sine, conversatia va deveni fireasca. Cel putin eu asa as proceda.Mult succes!