| Anonim_7683 a întrebat:

spuneti-mi va rog ce as putea sa ii daruiesc unde-i domnisaore de 16 ani de ziua ei de nastere!? Poate as putea sa fac ceva cu mmina mea sau...idee nu am ce as putea sa ii daruesc! Suntem impreuna de o luna si jumatate! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| username23 a răspuns:

E, uite... poti sai cumperi un obiect frumos(ceva din sticla) si sa gravezi pe el niste cuvinte de dragoste.sau sai faci o cana, un ceas, o perna, un tablou cu poza voastra, intrucit va intilniti de o luna si jumate nu zic ca nu e nimic serios dar presupun ca e primul cadou, si asa ca te sfatui sa incepi de la ceva simplu... apoi cu timpul o sa treceti la cadouri mai scumpe. Sunt sigura ca o sa-i placa orice o fi, doar e din partea ta.succes, am incercat sa te ajut doar happy

6 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Salut parerea mea iai un lantic de argint care sa aiba atasat de el o initiala cu numele tau. Nu costa mult si e un cadou frumos. Si la multi ani din partea meawinking fundadita?love strucklove struck

| AnnY98 a răspuns:

Pai simplu
fai un cadou pe care sa nu-l uite
pai poti sa ii dai:
1)un sarut
2)un trandafir
3)o bijuterie
4)o poza cu tine si ea intr-o rama superba
5)poti sa ii dai si o ciocolata I LOVE YOU milka pentru ca in forma de inima si o sa isi dea seama ce vrei sa spui

BAFTA... fundita?

| mikuta a răspuns:

Ai putea sa ii iei ceva de argint, fetelor le place argintul, eu de la prietenul meu am primit un inel de aur dar eu facuzem 18 ani, u ai putea sa ii iei alt ceva ai putea sa ii iei un lantisor si o bratara de argint set eu asa am primit si mi-a placut mult.
sper ca te.am ajutat pooop.

| Papusik_4304 a răspuns:

Fetelor le plac bijuteriile mult deci gandeste'te vezi si tu un lantisor de argint un medalion cu initiala unuia dintre voi bine a tahee hee o bratara ceva finutlove struck acum depinde de ce fel de persoana e si ce gusturi are.winking

| AlinPlaya a răspuns:

Buna! Un vibrator sau o partida de sex nebun laughing
Ave!

| FLAViЯ a răspuns:

Mie, de exemplu mi'ar placea sa imi daruiasca un colier simplu dar dragut, cu o inimioara spre exemplu, sau o bratara tot ceva de genul, sau ii poti darui o jucarie de plus, eu am primit una de la iubitul meu la 15 ani si mi-a placut enorm, sau ii poti lua un p-arfum pe placul tau, sau ceva care sa poarte mai degraba...sa foloseasca cadoul tau si plus la asta cred ca ar fo Ok un buchet de flori)