| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva ce as putea sa ii daruiesc bunicii ele de ziua ei de nastere! Urgeent!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O pereche de papuci caldurosi.

| Sociopat a răspuns:

Un tablou cu Florin Piersic.

| unulrau a răspuns:

Ceva bluza. Tablou. thinking Ce zici de un ornament? Cum ar fi, un ghiveci de flori dar de plastic sau de hartie. Sigur gasesti pe la vreo Florarie big grin Eu zic ca ai putea sa faci asta, pentru ca daca ii cumperi sa zic un buchet de flori, ala se ofileste. Deci ori din plastic/hartie ori un ghiveci eventual happy
Bafta!