| traficantadepufuleti1234 a întrebat:

stie cineva cum se face manga funda :* si vot :* (scuze de categorie)

9 răspunsuri:
| Alycaaaa a răspuns:

Cum adica? Beat poate! pei bei o bere s rogi pe cineva sa iti spuna putin scrum de tigata si sti cum te imbeti... imediat

| russyy a răspuns:

Adica manga de bautura, sau mango? eu stiu dect manga de bautura:*

| Haose a răspuns:

La ce *** te referi?

| alecsa91 a răspuns:

Voi n ati auzit de manga? idioti sunteti.numai la bautura va sta capul.manga este un tip de desene japonezewinking

| traficantadepufuleti1234 explică:

Baiii manga este banda desenata! nu mai la bautura va ganditi :-

| Nobodies a răspuns:

Un prieten de 'al meu facea manga...dar din pacate nu'i iesea. ca era cam greu thinking [genul ala sa citesti.ce spun ceilalti.nu sa desenezi un singur personaj xD]

| scary7 a răspuns:

•250 g orez Basmati
•sare
•500g file de somon fara piele
•1 catel de usturoi
•1 legatura de ceapa verde
•2 linguri de ulei
•3 linguri sos de soia
•200 ml de smintina
•4 linguri vin sec
•1 conserva mango
•1 lingura ulei de susan
•1 lingurita coaja de lamiie
asta nu e pur si simplu manga e manga thai

| Ako a răspuns:

Uita-te la bukuman si afli^^
Ce mai raspunsuri au dat uniilaughing