| JeSuisAdriana a întrebat:

Stie cineva lungimea unui penis mic si cea a unui penis mare?. Stupida intrebarea stiu laughing.A si fara lol.Dau fundawinking

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| danutzu96 a răspuns:

Mare de la 20 in sus
mic de la 18 in jos
rolling on the floor

| pufulescu a răspuns:

Hm, nu e chiar asa, pe marimi ca la suruburi. Mai depinde si de dimensiunile fetei. Penisul mic e acela pe care nu-l simte, iar cel mare e acela cu care are probleme sau / si placere.

| ionutaka47 a răspuns:

Mic < 15 cm
Mare > 15 cm laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CaRmEnUtSsA a răspuns:

Daca vrei sa stii lungimea unui penis mic intrebi un chinez iar la un penis mare intrebi un negru laughing)