| onixminnie a întrebat:

Stie cineva niste metode de a creste in inaltime? Va rog fara glume proaste! Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Butterfly0 a răspuns:

Sari pe zi o ora sau cat vrei tu in sus si ai sa cresti, un vecin si eu aveam aceiasi problema ca tine si ne-a spus o prietena de a mamei care a studiat ceva cu oasele... si a spus sa sarim cam o ora pe zi in sus sau sa stam agatati de bata cat putem noi si asa am facut si se vede diferenta chiar foarte mult

8 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Joaca basket sau Voley`:].

| devilll a răspuns:

Inotul, volei, baschetul si hambalul sunt cateva exemple care te ajuta sa cresti in inaltime.
bafta

| Originalone a răspuns:

Faci miscare,scapi si de burtica, iei ceva vitamine penterea masei musculare si se rezolva in 6, 8 luni.
Faci curatenie, iti iei role, bicicleta ceva sa faci miscare sau mergi pe jos si numai iei autobuzu.

| JulieAndreeaB a răspuns:

Sa joci basket, sa faci gimnastica la tocul usii. (adica te inalti pana atingi pragul de sus). Nu o sa cresti spectaculos, dar are rezultate. Succes

| MaeRiAh a răspuns:

Pai sti barile alea de covoare pai stai agata de ea cate 3 min a cate 5 reprize zilnic poti crest mare eu in 2 saptamani am crescut 5 cm tongue

| Andreutza1998 a răspuns:

Nu cred ca exista dar si eu am nevoie de acestea.

| FurtunaDiesel a răspuns:

Da. Baschet, inot si gimnastica ca sporturi, stai agatat de o bara minim un minut la fiecare 3 ore, o sa te doara foarte rau mainile dar are efect si cel mai important fara tutun si alcool nu excesiv adica o bere, doua este ok dar nu sa te imbeti sau sa exagerezi!

| S0S0 a răspuns:

Exista pastile care te ajuta dar eu recomand sportul... Daca ai o varsta si perioada de crestere s-a terminat e problema. "Solutii " sunt exista pastile dar sunt riscuri sa declanseze o glanda ceva. Eu 1 nu recomand pastile