| anonim_4396 a întrebat:

stiti, m-am indragostit de o fata mai mare ca mine cu un an! ea are 18 ani, nu stiu cum sa fac sa ma placa mai mult(stiu ca si ea ma place catusi de putin). nu o vad prea des desi e de la mine din liceu, dar vorbesc in fiecare zi cu ea prin mesaje! nu o cunosc de prea mult timp dar stiu ca e o fata de treaba. as vrea sa fiu cu ea! nu are prieten! ce ziceti cum ar trebui sa procedez, nu ca nu as sti dar nu vreau sa fac ceva jenant! :*:*:* mersi tuturor! baftă multă all

Răspuns Câştigător
| Lilia2621 a răspuns:

Ai putea sa vorbesti cu ea prin mesaje, sa o intrebi ce face, si daca nu are putin timp sa iesiti putin la plimbare. Si daca zici ca te place citusi de putin, atunci nu va refuza. Apoi la intilnire darueste-i un trandafir, ar fi un gest foarte placut, si nu ar fi deloc jenant. Dar iti dau un sfat, nu o invita intr-un loc public, ci undeva in parc, si ar fi de dorit seara, ca sa va puteti saruta. Unele fete urasc sarut la prima intilnire, dar aceasta nu cred ca se va feri deoarece are deja 18 ani, si sarutul e un lucru normal. Si nu te uita ca sunt fata si iti dau sfaturi, pur si simplu eu iti spun cum mi-ar placea sa faca un baiat pentru mine. Succes, iti doresc sa fii cu e cit mai repede, si sa aveti o relatie puternica, fericita si de lunga durata.
pa pa

3 răspunsuri:
| doriiy a răspuns:

Pai vorbeste cu ea ceva mai ' romantic ' pnm. daca intelegi unde bat :p intreab`o daca vrea sa va intalniti in afara scolii eventual sa va dati cu capu` de aerhee hee spune`i in gluma ca o scoti la un ' cico ' sti tu, din gluma uneori spui adevarul :p. nu ai putea sa faci ceva jenant daca incerci sa fii cu ea :p incercarea moarte n-are! :p

| Alyboy a răspuns:

Nu stiu cumpara-i florile ei preferate invit-o la un film fa-i odedicatie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm... Păi poţi să îi cumperi nişte flori, să o inviţi la film, să o scoţi la un suc, la o plimbare. Dar nu uita niciodată să fi tu însuţi! În fine... Încearcă să te porţi frumos cu ea, să fi foarte atent, deoarece fetelor le place asta, şi încearcă să o faci să se îndragostească de tine! Primesc fundă?batting eyelashes