| Andreimys12 a întrebat:

.Stiu ca e o intrebare ciudata.dar pot face o fata sa ma placa chiar daca are iubit.Ea in fiecare zi ma imbratiseaza..Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este clar ca te place dar nu suficient de mult incat sa renunte la actualul ei iubit. Nu ai ce face intro astfel de situatie.Deocamdata poti doar astepta si spera.

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă te îmbrăţişează cum ai menţionat înseamnă că te place deja. Nu îţi recomand să te bagi în relaţia lor, nu cred că ţi-ar plăcea ca cineva să se bage în relaţia ta.

| Andreimys12 explică:

Nici nu ma gandeam sa ma bsg intre ei.