| OLumeColorata a întrebat:

Stiu ca e o intrebare cam...ciudata.Dar...
La noi in casa azi faci curat si maine e,, bomba".
Sunt curioasa in cate zile dupa curatenie se face la voi mizerie(fara raspunsuri gen,, ce intrebare penibila", va rog)
Cel mai interesant raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| ThinkPink a răspuns:

La mine cam 2-3 zile, si apoi incepem iar laughing
si trebuie' sa facem in fiecare saptamana
ma mir ca se mai intampla la cineva laughing

9 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

In cazul meu bomba vine numai dupa citeva ore. e ca un blestem.

| Oana_5036 a răspuns:

Pai.Tot dupa o zi se murdareste

| Anapoda a răspuns:

La felsadnum ca la mine pana seara ii dezordine...nu neaparat mizeriewinking

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Si la mine e la fel...traiesc cu niste porci in casa

| DeDeChazLee a răspuns:

Dupa o saptamana se face dezordine destul de mare dar in 2 zile nu pentru ca noi suntem ordonati nu:azi fac curatenie si toate sunt la locul lor.
Maine nu imi gasesc aia aia aia si aia si le intorc toate pe dos si dupa ce il gasesc le las toate asa imprastiate.

| maturik a răspuns:

E fac curatenie din 2 in 2 zile dar se intampla sa fac chiar mai des si al mine se face mizerie repede

| UPSsss a răspuns:

La mine e o bomba continuarolling on the floor am o fetita de 6 ani si unde mergi calci pe o jucarie sau te impiedici de o carte de colorat ce pot sa spun e ca stau non stop in urma ei si le strang nu pun la loc una si apar 5 in urma mea! asta da o adevarata bomba una cu ceas care sta sa explodeze dar in acelasi timp e una placuta! dorm cu 5 papusi in pat si sa fereasca sfantul sa inghesuiesc una dintre ele! sunt bombe placute asa ca traiesc printre ele cu mare placere chiar daca trebuie sa fac pe sclava Isaura in speranta ca vrodata va fi si la mine ordine si nu voi avea jucari peste tot!

| Georgyana_7314 a răspuns:

La clasa mea dupa vreo saptamana e iar la fel sau poate chiar in cateva zile asa ca nu-ti fa griji poate la voi va tine mai multlaughing:-p

| Georgyana_7314 a răspuns:

Scz nu am citit corect interebarea...in casa eu cred ca trebuie facut curat in fiecare saptamana eu cel putin asa fac:-p