| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca este o intrebare inutila si prosteasca, dar trebuie sa o pun. Va rog nu imi dati raspunsuri de hate! De o luna de zile am inceput sa fac focuri cu o fata, mai exact cu fata de care sunt indragostit nebuneste. Chiar ea m-a intrebat daca vreau sa facem focuri pe Snapchat, desi face cu peste 100 de persoane. Dar de curand am contul unui prieten care face si el focuri cu ea si am observat ca lui ii trimite mai multe snapuri, iar mie imi trimite mult mai putine snapuri intr-o zi, astfel incat sa nu le pierdem. Si observ ca snapurile mele le deschide destul de rar, iar ale lui destul de des. M-am tot gandit de ce cand trimite snapuri intr-o zi peste mine sare si trimite la restul persoanelor cu care face focuri si pe celelalte snapuri le deschide si pe ale mele nu. Si nu cred ca doar lui ii trimite snapuri ci la toata lumea in afara de mine pe parcursul zilei. Mie imi trimite seara, doar ca sa nu le pierdem, dupa cum am spus mai sus. Iar chestia asta ma enerveaza enorm, pentru ca e persoana de care m-am indrogostit nebuneste. Ma gandesc la chestia asta toata ziua.

Acum intrebarea mea este de ce cand trimite snapuri sare peste mine de fiecare data si imi trimite o data pe zi, iar celorlalti de mai multe ori?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Unul dintre posibilele motive s-ar putea datora faptului ca esti imatur. Sau ca ai varsta prea mica. Sau pur si simplu NU te place, nu este atrasa de tine si iti trimite raspunsuri din cand in cand pur si simplu din ''obligatia'' de a nu te supara, adica de a se comporta intr-un mod ''elegant'' in raporturile avute cu tine.

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Poate ca asa este, dar atunci de ce m-a intrebat daca vrea sa facem focuri, spunandu-mi sa ma tin de ele? PS am 15 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica chiar atat de greu e sa mai apesi o data pe ecran?

| deobiceiinsist a răspuns:

Hmm, asa mai fac si eu, doar ca sa atrag atentia unei persoane, asa ca sar peste celelalte. ps: da mi si mie snap ul tau

| anonim_4396 explică (pentru deobiceiinsist):

As vrea eu sa fie asa pentru ca iti dai seama ca imi place enorm de ea da nu stiu daca e asta. Si acum o saptamana mi-a zis cand am iesit afara ca imi trimite niste poze si nici acum nu mi le-a mai trimis. Ce-i drept nu vorbim prin mesaje dar in mediul online am observat ca ma ignora destul de mult, dar cand ne vedem (asta cand iesim mai multi afara) vorbim si ne intelegem destul de bine, zic eu, acum nu stiu care e si parerea ei.

Cat despre snapul meu nu stiu ce sa zic.

| deobiceiinsist a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce sa zic, totusi, voiam sa facem focuri, nu de alta.