| Florentina_Alina_1994 a întrebat:

Stiu ca o sa va para cam stupid ce o sa va intreb,dar fac asta pentru prietena mea. Deci: pe aleea vergului din Bucuresti, cartierul pantelimon, in blocul 20 sta un asiatic pe care prietena mea il place foarte mult.Din cate am vazut locuieste cu parintii si cu fratele mai mic. Are un Volkswagen Passat cu numarul B 999 YSM. Ca aspect fizic pot sa zic doar ca e micut de inaltime, cam 1.70 si are parul negru si putin cret. Daca cumva il cunoasteti si stiti ceva despre el puteti va rog sa imi spuneti? Prietena mea il place foarte mult si de vreo 3 luni ne chinuim sa-i gasim facebook-ul sau ceva de genul si nu reusim. Si daca ii stiti facebookul va rog mult sa mi-l dati si mie. Imi cer scuze daca e prea prosteasca intrebarea si sper sa nu primesc critici. Multumesc si chiar as fii foarte fericita daca mi-ati raspunde! :*

4 răspunsuri:
| DyNo a răspuns:

Deci ai atins apogeul!
Cum ma? Ii cautati facebook-ul de 3 lunni, fara macar sa ii stiti numele?! Banuiesc ca nu il stiti avand in vedere ca nu l-ati pus aici.
Deci chiar nu era necesar sa divulgi totul despre el, aici! Ce parere crezi ca ar avea acel baiat despre voi, doua obsedate, daca ar stii ca i-ati divulgat pana si numarul de la masina pe un forum ca acest?!
Nu era necesar sa spui aici si adresa. Banuiesc ca sunteti vecini sau ceva de genu? De ce nu vorbiti "face to face"?
Imi cer scuze daca am fost prea dur, dar prima oara scrisesem ceva mult mai lung, apoi din greseala, am dar inapoi si am pierdut tot!

| Maryuk해바라기 a răspuns:

Unde ..cum? VIN SI EU rolling on the floor! Daca e Korean ..maine ne vedem la Bucuresti

| Florentina_Alina_1994 explică (pentru Maryuk해바라기):

Nu cred ca e coreean..mai degraba pare a chinez big grin oricum e frumosss rauu :X

| Florentina_Alina_1994 explică:

Aa si in caz ca va mai ajuta vine acasa in fiecare zii de luni pana vineri in jur de ora 16:00-17:00