| AngelRawrr a întrebat:

Bunahappy! Stiu ca povestea asta este foooarte, foarte, ciudata, dar este reala!
In urma cu cateva luni am avut o relatie cu un baiat foarte dragut, care sincer m-a iubit. In fine, sa trecem peste toate astea. Am vrut sa il prezint mamei. Si chiar asa am facut intr-o duminca. I-am spus numele sau, i-am spus varsta, iar mama parea foarte incantata de prietenul meu. Luni, evident, ma duceam la scoala. Ajunsesem. In clasa, erau niste colegi care tot se uitau la mine si radeau.In gandul meu ma miram(Ma, oare ce au ei cu minethinking). Ma rog, am trecut si peste asta. Marti, cand am terminat orele ajunsesem acasa. Si ce sa vezi? Adidasii prietenului meu erau la usa. Eram foarte bucuroasa ca a dat pe aici. Am intrat in casa strigand-o pe mama. Dar nimic. Am mers in bucatarie, iar camera mea este foarte aproape de bucatarie. Auzeam niste saruturi. Am mers in camera si Edi(prietenul meu sa spun asa) alaturi de mama mea faceau dragoste. Ei nu m-au observat. Am plecat pe usa sa iau putin aer. Sincer, imi venea sa lesin. Stateam si ma gandeam ca toti prietenii pe care i-am prezentat mamei inainte lui Edi nu prea i-au placut, iar pe el l-a simpatizat din prima vedere. Eu am iertat-o pe mama, dar i-am spus ca nu voi putea uita. Joi, la scoala, Edi venise la mine in clasa sa ma intrebe cu tupeu"ce faci, iubire?". Fara sa stiu ce fac i-am dat o palma. Atunci, am plecat de langa el si m-am dus pe hol, cu colegii mei. Ce sa fac? Sa il iert pe Edi? Sincer nu stiu daca merita. Vreau sa aud pareri bune, si fundita >big grin

16 răspunsuri:
| DenisaAbdn a răspuns:

N-ai talent la povesti, lasa-te.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Hai lasa bancurile si get a life, una adevarata, nu aia imaginara in care mama ta iti f... e prietenii.

| elenaA_9063 a răspuns:

In primul rand, cel mai mare vinovat este Edi. Tu crezi ca te-a iubit prea mult daca era si cu mama ta? Care crezi tu ca erau intentiile lui cu tine daca a facut asa ceva? Nu trebuie sa mai bagi in seama un asemenea individ.
In al doilea rand, a gresit si mama ta foarte mult, mai ales ca stia ca sunteti impreuna. Ideea e ca familia e familie pana la urma, problemele cu mama ta trebuiesc discutate si rezolvate intre voi doua.Banuiesc ca nefericitul incident a afectat serios increderea pe care o ai in ea si fa-o sa inteleaga ca a gresit.
Un lucru e clar. un individ care accepta sa se bage intre mama si fiica nu merita nici macar o flegma intre ochi.

| Delya_6437 a răspuns:

Nu merita...nu cred ca te iubeste daca a fost in stare sa fac dragoste cu propria ta mama...si e clar ca dupa faza cu,, ce faci iubire" nici n-ar trebui sa te mai gandesti sal ierti, pentru ca asta inseamna ca te minte deci nu poti avea incredere in el>>>fundita plz

| oany a răspuns:

De neacceptat! Si de necrezut! E plina lumea de barbati!

| oanaoana1995 a răspuns:

Nu nu ar trebui sa-l ierti poate si pe mama ta trebuia sa o iei putinl aintrbari si sa o intrebi cum putea sa-ti faca una ca asta. Iar el daca-l ierti ar putea sa repete faza cu mama ta sau sa te insele cu altcineva te poti astepta de la orice din partea lui odata ce a facuta cu mama ta.

| gyo_8403 a răspuns:

Orice se iarta, a vrut si mama ta ceva distractie, el fiind tanar a cedat daca mama ta arata bine, Deci parerea mea e ca trebuiesc iertati amundoi!

| Veroniquest a răspuns:

De ce sa ierti? NUUUU eu una nu as mai vorbi cu Edi iar cu mama... m-as certa pana si-ar cere scuze.astef de comportament...mai ales daca e minor.nu mai zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer daca mamy tau iti "fura" prietenul, cand vei avea un sot ce se va intampla?! :-o
Doamne fereste, cum au putut face asa ceva?! Cum?!
Sincera, sincera sa fiu nu l-as ierta pentru asa ceva! Tu ii dai un deget, iar el iti ia toata mana?! NU este posibil!
Gandeste cat se poate de realist si invata sa iti impui propriile reguli! Arata-i ca nu esti ca altele! Daca il ierti ce va spune? "Hai, ca a mers o data...de ce nu as incerca si a doua oara?! "
Va profita PUNCT!
Bye bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa corectez ceva...sad Nu vreau sa crezi si sa iei ca pe o jicnire ce-am spus despre mamy tau, dar nu inteleg de ce s-a lasat influentata! NU este normal, ai discutat serios cu ea?!
Ai grija de tine!
Bye bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NUUU! niciodata e un nesimtit care ar umbla cu oricine pentru o partida... daca o sa-l ierti o va face cu multe fete in afara de maica-ta.gandeste-te bine si vei realiza cel mai probabil ca baiatu asta a mai facut-o cu sute inaintea ta big grin... sry

| DaNi3La_6730 a răspuns:

Nu poti sa-l ierti! si daca ti-a mai spus si "ce faci, iubire?" inseamna ca el se foloseste de tine! Cu siguranta nu simte nimic pentru tine!
Iar mamei tale ar trebui sa-i fie rusine daca este asa cum ar r\trebui sa fie o mama. Ca s-o ierti ar trebui mai intai sa vorbesti cu ea si sa clarificati lucrurile astea intre voi!

Parerea mea dar depinde de tine. Bye!:*

| lorry_9300 a răspuns:

Sincer... daca ti-a facut un aseamenea lucru...sa te insele cu mama ta, deci, deja e dovada cara a nesimtirii.si-a batut joc de tine. iar apoi a venit la tine si ti-a zis cf, iubire? e de neiertat, ai fc bine ca i-ai dat o palma, merita mai rau

| ally969 a răspuns:

Ooaa mai nasol pe tine... nul ierta pai el ori e cu tine ori e cu mama ta trebuia sa aleaga de la inceput dar te-ai gandit ca poate a mai avut relatii sexuale de genu asta?

| alecxa a răspuns:

Pentru ceea ce a facut nu merita iertat... dar nici mama ta nu a facut bine ceea ce a facutsad

| ronaaldo a răspuns:

Auzi sa faci dragoste cu mama iubitei