| anonim_4396 a întrebat:

Ştiu ca vi se va părea stupidă intrebare pe are o voi pune.
Deci : eu plac un baiat(de fapt nu numai eu. şi prietena mea şi o altă fată)
Băiatul este ace gen de băiat rebel, noncomformist, fără griji, face ce vrea, cu mult tupeu.Acum presupun ca va întrebaţi de ce il plac. Ei bine eu il plac pentru că dintre toti baieţii pe care eu i-am cunoscut, el este cel mai special, diferit. Şi într-o zi eram pe stradă cu colegii mei si el (băiat tupeist) i-a luat căciula colegului meulaughing. Cred ca a făcut asta mai mult pentru a se da in spectacol in faţa mea si a prietenei mele.Clasa noastră face sportul cu clasa lui. Şi acolo este singurul loc unde ne întâlnim. Ora trecută se tot uita la mine si la colega mea.Nu ştiu la care dintre noi.
Şi prietena mea i-a băgat ID-ul în listă. Şi a vorbit ceva cu el şi atât.
Voi ce credeţi?
happy

7 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el sa fii mai curajoasa si sa nu o mai lasi pe prietena ta sa ti-o ia inainte, daca se tot uita la voi(poate chiar la tine)si se tot da in spectacol inseamna ca si el are anumite sentimenete...sau la sport incearca acolo sa te apropii de el sau daca vrei poti sa faci aceste miscarii pe mess(in caz ca iti este rusine de ceilalti)...Succes si poate o sa iasa cevabig grin

| Hombre a răspuns:

Ca esti tupeista la fel ca el, vorba aia cine se aseamana se aduna.

| MidnightLady a răspuns:

Spune-mi, te rog, ca nu esti din Codlea!

| Cigαяєttє a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el si cine stie poate pe tine te placehappy

| SSis a răspuns:

Pai intra in vorba cu el fata in fata sau pe yahoo:p si incearca sa il faci sa aiba o parere buna despre tinebig grin inainte sa til fure prietena talaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vrei sa stii ce cred, crede-ma.

| andreizma a răspuns:

Prost