| ImAgirl a întrebat:

Aceeasi poveste cu acel baiat(este mai mare cu un an ca mine)... am aflat mai multe despre el de la o colega, colega asta a mea are o prietena care a fost iubita lui si cand l-a intrebat de el parea fericta ca a scapat de un asa...stiti voi, faza e ca nu stiu ce sa cred, nu am indraznit sa intreb mai multe (nu vroiam ca, colega mea sa afle ca il plac) voi ce ziceti? credeti ca fetele exagereaza cand vine vb de un baiat de care s-au despartit recent?

3 răspunsuri:
| Nicky29 a răspuns:

Nu nu cred ca fetele exagereaza daca baiatu ia lasat o impresie buna nu ar avea de ce sa il vorbeasca de rau.Cel mai bine este sa te convingi de una singura. happy

| marthaa a răspuns:

Cu siguranta.Incearca sa-l cunosti tu mai bine.Si o sa-ti dai singura seama cat de cat daca e asa cum iti doresti sau nu. Poate tu esti ceea ce cauta el.Niciodata un baiat nu se va purta la fel cu toate fetele.Asa ca de ce sa nu incerci.Lasa vorbele din jurul tau.De multe ori lumea e invidioasa asa ca...

| Aydutza a răspuns:

Eu cred ca el s-a despartit de ea si ea ink il mai placede aceea iti spune aceste lucruri probabil e geloasa