| AlinaEremiaFan a întrebat:

Ieri, cand am iesit cu diriga noastra in parc, ne-am hotarat sa jucam sticluta! Chiar inainte sa incepem, o colega care imi este si prietena mi-a spus ca un baiat de la noi din clasa ma place(insa eu nu il plac)! in fine, ne-am apucat sa jucam sticluta(trebuia sa ne imbratisam intrenoi, inclusiv fetele si baietii, chestie care nu ma deranja, pentru ca suntem colegii cu totii, nuwinking ) Si acel baiat care se presupune ca ma place, s-a pus exact in fata mea! Pe parcursul jocului ne-am tot mutat si odata ce ma mutam eu, se muta si el! Chiar cand mana,, norocoasa" a prietenei mele a invartit, am picat eu cu colegul meu! El parea ffff fericit si a vrut sa stea un pic mai mult la imbratisarea, dar eu nu am vrut si m-am smuls din bratele lui! Faza e ca eu nu stiu exact daca el chiar ma place sau a facut misto colega mea a facut misto de mine! Voi ce credeti? Vreau pareri sincere dau si vot fiecarei pareri!

Răspuns Câştigător
| FloriiHoran a răspuns:

Tu de ce crezi ca prietena ta a facut misto de tine?happy Adica, dca el a vrut sa te imbratiseze si a fost fericit, inseamna ca el chiar te place. In fine, daca tu nu il placi, poate ar fi mai bine sa ii spui.winking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci sa inteleg ca diriga voastra v-a incurajat sa jucati Sticluta? A jucat si ea? Pe ea cine a imbratisat-o?

| AlinaEremiaFan explică (pentru anonim_4396):

Ea nu a jucat! A stat cu tatal unui coleg!

| SakonSIUkon a răspuns:

Logic ca te place si il placi si tu daca e frumos sau poate cand o sa aiba bani nu stiu. fara suparare asta e realitatea mea, nu ma asculta e parerea mea.

| AlinaEremiaFan explică (pentru SakonSIUkon):

Eu nu-l placwinking daca il placeam mai scriam in paranteza ca nu-l plac?