| anaanaa13 a întrebat:

Buna sunt Ana
Am 13 ani si am cunoscut pe internet un baiat el are 17 ani si suntem din orase diferite, eu din Bucuresti el din constanta initial i-am zis ca am 15 ani ca sa nu ma creada o copila
Vorbim in fiecare zi foarte mult timp si suntem impreuna de aproape un an(8 luni de zile), a fost la mine sa ma viziteze de 3 ori,si a fost foarte frumos il iubesc mult si el am iubeste,are grija de mine mereu ma ajuta mereu ma sfatuieste si vrea sa ma protejeze e un baiat foarte minunat si foarte educat se gandeste mereu la mine sa-mi fie bine si nu mi-a propus niciodata sa facem sex sau alte lucruri, desi am deschis subiectul de cateva ori mi-a spus ca o sa facem cand ma simt pregatita si m-am bucurat foarte mult cand mi-a zis asta ca ma intelege si ca ii pasa de mine si nu vrea doar sex, dar de o saptamana am fost sincera cu el si i-am spus ca l-am mintit ca n-am 15 ani am 13, si atunci atitudinea lui s-a schimbat,a zis ca ma iubeste dar a zis ca sunt prea mica pentru o relatie ca ar trebui sa ma gandesc la alte lucruri a zis nu ca vrea sa fim prietenii dar nu pot sa fiu prietena cu el il iubesc prea mult enorm de mult, si el ma iubeste dar zice ca nu putem fi impreuna ca sunt prea mica spuneti-mi ce sa fac nu vreau sa-l pierd nu stiu ce sa fac ca sa ramana cu mine, stiu ca si el isi doreste sa fim impreuna dar sunt prea mica sad va rog un sfat?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Chiar esti o copila. Iti vine sa crezi? Apuca-te de lucruri mai normale pentru varsta ta si lasa relatiile pe mai tarziu. Nici nu stii cu ce se mananca iubirea laughing) Baiatul e mult mai mare decat tine, Crezi ca il dor degetele sa tasteze un " te iubesc" si apoi sa mearga sa faca sex cu unele si cu altele? Vai de capul tau. Esti prea credula!

| mihai69 a răspuns:

Ana, caută și vezi filmul „Lover boy" și pe urmă gândește-te bine - orice chestie de genul poveștii tale poate avea și un astfel de final. Să nu crezi cumva că tu ești „scutită" și ție nu ți se poate întâmpla!

| Vampir007 a răspuns:

Relatiole la distanta sunt dificile se bazeaza pe incredere, nu trebuie sa disperi accepta sa fiti doar prieteni si timpul va decide daca veti ramane impreuna sau nu. Succes!

| Mihai_Paun_1998 a răspuns:

Sa-i zici ca l-ai pacalit, ca nu ai 13, ci 15. laughing

| anaanaa13 explică (pentru Mihai_Paun_1998):

I-am spus de asta nu vrea sa mai vorbeasca cu mine, a zis ca sunt prea mica sad si ca nu vrea sa-si bata joc de mine