| Deutzika_7568 a întrebat:

sunt Andreea si am 16 ani.

Astazi am fost sa il iau pe unul din amicii mei cu o prietena cu masina ca sa mergem la piscina.

Prietena mea a zis ca sta in masina, iar eu am fost sa il chem.
Am intrat in casa, m-a poftit in camera, iar el era cu un capod pe el, in penisul gol. A inceput sa se dezbrace de fata cu mine, si s-a pus dezbracat langa mine, pe canapea, si a luat mana si a pus-o pe penisul lui, iar eu am tras mana, deoarece imi era frica :laughing) ca penisul lui era foartee maree si gros si tare. parca si acum il simt:-s. El a luat slip-ul pe el si un prosop si am mers in masina.

La piscina a zis ca ma invata sa fac pluta, dar ma tinea de sani, iar la sfarsitul zilei mi-a cerut prietenia.
Ce sa fac? Ce sa ii zic?

Răspuns Câştigător
| Piticutsss a răspuns:

Din cate ai spus, baiatul acesta, asa zisul amicul tau, nu pare un tip cu care sa ai o relatie. El vrea altceva atata timp cat a facut ceea ce a facut happy. Daca o sa fii cu el, o sa ti'o ceara dupa 2-3 zile sau poate o sa te corupa pur si simplu, cum a facut si in acea zi. Nu stiu ce sa spun, e alegerea ta. Bafta:*

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ala e disperat sexual tu ii zici sa te lase împace ca nu tratezi cu prosti ca el.

| uranus1995bz a răspuns:

Eu zic sa nu ii accepti prietenia daca este un pervers ceea ce si estewinking

| blanOs a răspuns:

Pluta se face pe spate, cum te tinea de sani?=)
si On: Spune-i sa-ti mai arate odata penisul poate te convinge!

| Vasi_2046 a răspuns:

Aici e rost de sex, atat. Daca esti atat de moale si slaba de inger incat mana ta a ajuns pe penisul lui dinainte sa iti ceara "prietenia", atunci 99% ca vei ajunge si in patul lui. Pacat de tine, inca esti copil, usor de convins. Mai discuta si cu oameni maturi, cum ar fi, parintii tai de exemplu. Dar cum ai ales partea ajutorului virtual, ma tem ca nu vei vorbi in veci cu ei despre asta, si vei sfarsi asa cum am zis mai sus. Pacat

| AleXaandraa a răspuns:

Daca vrei sex zii da daca nu.nu.
Pentru ca iti zic eu ...nu vrea altceva decat sexwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfoaiii ce SF-uri :O

| deeutza_2401 a răspuns:

Lol tu nu sti ce sa-i zici e clar ca te place! logiclaughing
mai aveti putin si faceati si...

| cipryyan21 a răspuns:

Depinde ce vrei si tu...